Страхова група «PZU Україна» відкриває вакансії для студентів КНЕУ09 Вересня 2013р.

У Страховій групі «PZU Україна» відкрито вакансію оператора Call-Центру. Робота передбачає змінний графік. Студенти КНЕУ, які зацікавились пропозицією, можуть звертатись за більш детальною інформацією до Департаменту управління персоналом Страхової групи «PZU Україна», (044) 581 3206, avolynets@pzu.com.ua, контактна особа – Волинець Алла.
Для довідки. PZU – найбільша страхова група Східної Європи. Вітчизняні компанії, що входять до складу PZU, пропонують широкий спектр послуг із страхування з 1993 року. Для виконання власних зобов‘язань обидві компанії акумулювали понад 377 млн. грн. Всі технічні резерви покриті активами відповідних категорій згідно з вимогами чинного законодавства.
Згідно з даними Моторного транспортного (страхового) бюро України, PZU має найвищі оцінки діяльності страховика в страхуванні ОСАЦПВ і отримала «зелене світло» по всім трьом параметрам оцінки - фінансовий стан страхової компанії, якість врегулювання збитків і кількість скарг клієнтів і страховиків.
За час своєї діяльності з 2005 року українські компанії PZU сплатили своїм клієнтам понад 850 млн. гривень компенсацій за збитками. Згідно з незалежним опитуванням щодо якості обслуговування клієнтів понад 85% опитаних готові продовжити співпрацю з PZU.
Страхова Компанія «PZU Україна Страхування життя» — член Ліги страхових організацій України (ЛСОУ), Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА). Страхова Компанія «PZU Україна» входить до складу Ліги страхових організацій України (ЛСОУ), Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), Американської Торгової Палати (ACC).
У Страховій Групі на сьогоднішній день працює більше 700 співробітників. Щодня в компанії укладається понад 1600 договорів страхування.