Студенти фінансово-економічного факультету проходять стажування у Страховій групі «PZU Україна»31 Серпня 2012р.

17 квітня 2012 року Навчально-практичним центром страхового бізнесу кафедри страхування КНЕУ та Страховою групою «PZU Україна» започатковано проект організації стажування студентів фінансово-економічного факультету на час літніх канікул. За підсумками конкурсного відбору було сформовано групу студентів, які ознайомлюватимуться із роботою Страхової групи «PZU Україна»

Першою серед учасників проекту було відібрано Анастасію Колотило, яка протягом серпня вивчатиме методичне забезпеченням діяльності Страхової групи «PZU Україна». Студенти, які отримали змогу стажуватись у Страховій групі «PZU Україна» позитивно оцінили таку активну форму навчання, коли теорія йде паралельно з практикою. Так, Анастасія Колотило акцентувала увагу на тому, що тільки перебуваючи всередині реальних бізнес-процесів страховика відчувається цінність отриманих на лекціях та семінарах знань.

Більш детальну інформацію про проект можна дізнатись у Департаменті управління персоналом Страхової групи «PZU Україна», за тел. (044) 581 32 06, контактні особи – Волинець Алла, Гетьман Ольга.