Студенти фінансово-економічного факультету КНЕУ відвідали страхову компанію «Європейський страховий альянс»02 Липня 2012р.

25 червня 2012 року група студентів фінансово-економічного факультету КНЕУ відвідала ПрАТ «Європейський страховий альянс». Зустріч була проведена в рамках спільного проекту підготовки фахівців для страхового ринку, який реалізовується Навчально-практичним центром страхового бізнесу кафедри страхування КНЕУ та ТОВ «АВАЛОН-КОНСАЛТИНГ ГРУПП».

Голова Наглядової Ради ПрАТ «Європейський страховий альянс» Володимир Шевченко ознайомив студентів із результатами діяльності Компанії, видами страхових послуг, що нею надаються, роботою структурних підрозділів, а також розповів студентам про основні тенденції розвитку страхового ринку в Україні.

Директор Департаменту майнового страхування Олексій Ляховський продемонстрував студентам основні бізнес-процеси, які відбуваються всередині департаменту, особливості роботи персоналу департаменту, в першу чергу, аквізиційної діяльності та методичної роботи.

Студенти, які відвідали ПрАТ «Європейський страховий альянс», дали схвальну оцінку підготовці фахівців у Навчально-практичному центрі страхового бізнесу, однією з складових якої є ознайомлення із практикою роботи вітчизняних страхових організацій. У свою чергу, кафедра страхування КНЕУ та Навчально-практичний Центр страхового бізнесу висловлює щиру вдячність Голові Наглядової Ради ПрАТ «Європейський страховий альянс» Володимиру Шевченку за отримані студентами нові знання та можливість поспілкуватись із фахівцями вітчизняного страхового ринку.