Оголошену дату проведення Управлінських поєдинків (оновлено)13 Листопада 2012р.

ІІІ-й Чемпіонат "Управлінські поєдинки: технологія перемоги" відбудеться в КНЕУ 4-5 грудня 2012 року. Чемпіонат проводитиметься упродовж двох днів. В перший день – 4 грудня – відбірковий турнір, другий день – 5 грудня – фінальні змагання Чемпіонату, в яких беруть участь 16 гравців.

Регламент Чемпіонату буде оголошено до початку змагань. За додатковою інформацією можна звертатись до Навчально-практичного центру страхового бізнесу кафедри страхування КНЕУ за телефоном (044) 501 9374або на адресу електронної пошти insur@i.ua. Контакті особи – провідний фахівець Центру Павло МОСТОВЕНКО та інспектор з управління проектами Дмитро ТИЩЕНКО.

Бажаючих взяти участь у ІІІ-му Чемпіонаті "Управлінські поєдинки: технологія перемоги" просимо звертатись до Студентської академічної ради фінансово-економічного факультету. Контактні особи – Євгенія Божко, (095) 558 0098, evgenia_bozhko@mail.ru, Антон Гурін, (093) 624 2662, 8hurin@gmail.com. Заявки на участь у Чемпіонаті прийматимуться до 16.00 28 листопада 2012 року.

Із оновленим конспектом конфліктних ситуацій, на основі яких змагатимуться учасники та регламентом Чемпіонату можна ознайомитись тут.