Проведено інтелектуальний чемпіонат «Управлінські поєдинки: технологія перемоги»25 Грудня 2012р.

4-5 грудня 2012 року відбувся ІІІ-й інтелектуальний чемпіонат «Управлінські поєдинки: технологія перемоги». Управлінські поєдинки - це цікавий, видовищний турнір, який традиційно проводить на фінансово-економічному факультеті кафедра страхування разом із Навчально-практичним центром страхового бізнесу.

Спеціально для проведення публічних єдиноборств було розроблено комплект із 16 стандартних рольових ситуацій, основаних на справжніх подіях, що мали місце в практиці реальних страхових компаній. Саме тому студенти, які взяли участь у Чемпіонаті набули практичного досвіду з прийняття управлінських рішень завдяки своїм знанням, вмінням, професійним якостям, розуму та кмітливості.

Деканат фінансово-економічного факультету, кафедра страхування, Навчально-практичний центр страхового бізнесу висловлюють щиру вдячність Страховій групі «PZUУкраїна» і Центру бізнес-стратегій «Перспектива» за надану спонсорську допомогу та участь в організації та проведенні змагань. Із більш детальною інформацією про ІІІ-й інтелектуальний чемпіонат «Управлінські поєдинки: технологія перемоги» можна ознайомитись тут