Кафедра страхування КНЕУ взяла участь в урочистих заходах з нагоди зміни логотипу страхової групи PZU01 Лютого 2013р.

Завідувач кафедри страхування, професор О.О. Гаманкова, заступник завідувача з наукової роботи, доцент О.В. Мельник, директор Навчально-практичного центру страхового бізнесу, доцент Ю.В. Заїкін на запрошення cтрахової групи PZU в Україні відвідали урочисті заходи «Симфонія змін», присвячені зміні логотипу групи.

Урочистості відбулись 21 січня 2013 року у приміщенні Національної філармонії України. В програмі було передбачено виступ президента групи PZU Анджея Клесика, концерт камерного оркестру Національної Філармонії України, неформальне спілкування представників PZU в Україні, інших учасників страхового ринку та запрошених гостей. Під час урочистостей також обговорювались перспективи подальшої співпраці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана - провідного вищого навчального закладу України в галузі підготовки фахівців зі страхової справи - та страхової групи PZU, однієї з провідних страхових компаній України. Із програмою заходу «Симфонія змін» та фотоматеріалами заходу можна ознайомитись тут.

Для довідки. Страхова компанія «PZU Україна» входить до складу PZU – найбільшої страхової групи Центральної та Східної Європи. У 2011 р. PZU зібрала близько 5 млрд. дол. страхових премій; чистий прибуток групи склав 685 млн. дол. В економіку України групою інвестовано більше 70 млн. євро. Під час зустрічі з прем’єр-міністром України Миколою Азаровим президент групи PZU Анджей Клесик підтвердив готовність групи і надалі інвестувати в економіку України.