Факультет фінансів

Списки першого курсу15 Вересня 2020р.

ОПП «Банківський бізнес»

Група ФБ-101

Куратор:

Охрименко Ірина Борисівна, к.е.н., доцент кафедри банківської справи та страхування, e-mail: irina7674@ukr.net

Староста:

Повидиш

Анна

Олексіївна

epifanovaanyuta@gmail.com

 

Асонов

Максим

Сергійович

Бойчук

Олександра

Юріївна

Гідней

Саміол

Джєймс

Гнітецька

Ольга

Вікторівна

Дашевський

Владислав

Олександрович

Завіша

Христина

Дмитрівна

Іскра

Юлія

Олексіївна

Карпенко

Діана

Сергіївна

Ліневич

Марія

Мар`янівна

Панченко

Богдан

Олександрович

Повидиш

Анна

Олексіївна

Русін

Всеволод

Андрійович

Степанівський

Назар

Петрович

Тарасенко

Влада

Віталіївна

Хриплива

Владислава

Вадимівна

Чубун

Владислав

Олександрович

 

Група ФБ-102

Куратор:

Краснова Ірина Вікторівна, д.е.н., професор кафедри банківської справи та страхування, e-mail: iryna.krasnova@kneu.ua

 Староста:

Гузенко

Анастасія

Валеріївна

nastushkaopasnost54@gmail.com

 

Аккуратов

Матвій

Андрійович

Болдирев

Микита

Андрійович

Воєдило

Дарина

Михайлівна

Гнатюк

Софія

Олексіївна

Гузенко

Анастасія

Валеріївна

Дзіговська

Тетяна

Ігорівна

Заяць

Ілля

Андрійович

Крупко

Дмитро

Русланович

Марченко

Ганна

Дмитрівна

Півник

Діана

Євгенівна

Поліщук

Денис

Романович

Семчишен

Євгеній

Олегович

Супрун

Владислав

Михайлович

Цапчук

Владислав

Олександрівна

Щур

Дарина

Володимирівна

Явтушенко

Дар`я

Олександрівна

 

 

ОПП «Інвестиційний менеджмент»

Група ФІ-101

Куратор:

Нагорна Ольга Валеріївна, к.е.н., доцент кафедри корпоративних фінансів і контролінгу, e-mail: оliana_n@ukr.net

Староста:

Шинальський

Олександр

Олександрович

sasha.appmac1@gmail.com

 

 

 

 

Бандрівський

Володимир

Євгенович

 

Баранівський

Олесь

Борисович

 

Бондаренко

Вікторія

Юріївна

 

Васьковський

Микита

Сергійович

 

Вітьман

Вадим

Олегович

 

Вітьман

Володимир

Олегович

 

Гончарук

Юлія

Олегівна

 

Горбань

Наталія

Сергіївна

 

Деркач

Олександр

Олександрович

 

Євтєєв

Леонід

Олександрович

 

Золотова

Ярослава

Андріївна

 

Ковтун

Яна

Валеріївна

 

Кокша

Дмитро

Олександрович

 

Коробка

Анастасія

Всеволодівна

 

Кузьменко

Артем

Олександрович

 

Кучер

Ілля

Ігорович

 

Кушнір

Олена

Олександрівна

 

Лукашук

Андрій

Сергійович

 

Марченко

Дмитро

Вікторович

 

Матвєєва

Катерина

Олександрівна

 

Мороховський

Ян

Вадимович

 

Нєєнданк

Ніка

Ігорівна

 

Прихожай

Олексій

Костянтинович

 

Савранська

Дар`я

Андріївна

 

Саприкін

Данііл

Антонович

 

Саратов

Олександр

Сергійович

 

Фатіков

Тимур

Артурович

 

Харжевський

Максим

Вікторович

 

Цюпа

Лев

Юрійович

 

Шинальський

Олександр

Олександрович

 

             

 

 

 

 

 

 

 

 

Група ФІ-102

Куратор:

Петренко Ірина Павлівна, к.е.н., доцент кафедри корпоративних фінансів і контролінгу, e-mail: iryna.petrenko@gmail.com

Староста:

Осадча

Крістіна

Віталіївна

kriha.osa@gmail.com

 

Аль-Зубі

Юлія

Бассамівна

 

Астаф`єва

Ольга

Юріївна

 

Бухтіяров

Богдан

Дмитрович

 

Великий

Віталій

Миколайович

 

Вознюк

Олександр

Олегович

 

Галушко

Дарина

Юріївна

 

Головко

Ігор

Олегович

 

Гребенюк

Владислав

Ігорович

 

Дронова

Марина

Сергіївна

 

Заєць

Андрій

Олексійович

 

Іваник

Ілля

Олегович

 

Кислий

Володимир

Володимирович

 

Колесник

Дарина

Ігорівна

 

Коростинська

Марія

Сергіївна

 

Ларін

Сергій

Олександрович

 

Латушко

Олександра

Дмитрівна

 

Малиш

Вадим

Анатолійович

 

Мельник

Богдан

Андрійович

 

Михайленко

Нікіта

Олегович

 

Неня

Артем

Володимирович

 

Осадча

Крістіна

Віталіївна

 

Остапенко

Павло

Євгенійович

 

Пономаренко

Марія

Сергіївна

 

Пріщенко

Валерія

Вікторівна

 

Ратошнюк

Валерія

Дмитрівна

 

Рибун

Нікіта

Олегович

 

Солдаткіна

Анна

В`ячеславівна

 

Табачук

Любов

Сергіївна

 

Флекей

Максим

Олегович

 

Цар

Марина

Павлівна

 

Цікра

Андрій

Олександрович

 

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОПП «Корпоративні фінанси»

Група ФК-101

Куратор:

Іванець Ірина Василівна, к.е.н., доцент кафедри корпоративних фінансів і контролінгу, e-mail: iryna_ivanets@kneu.edu.ua

Староста:

Унтіна

Симона

Вадимівна

simonaunting@gmail.com

 

Бабій

Михайло

Романович

Вознюк

Єва

Андріївна

Гайдай

Павло

Іванович

Ганжа

Анна

Олегівна

Денищик

Ніна

Андріївна

Кібалова

Тамара

Олександрівна

Кісельова

Поліна

Вячеславівна

Кузьменко

Руслан

Михайлович

Лапа

Анна

Віталіївна

Науменко

Денис

Володимирович

Пачин

Владислав

Олексійович

Пєшко

Нікіта

Володимирович

Підвисоцький

Кирило

Романович

Полоз

Катерина

Валеріївна

Романюк

Тетяна

Романівна

Рудницький

Віталій

Миколайович

Рязанова

Ганна

Вікторівна

Савченко

Анастасія

Дмитрівна

Сторожук

Яна-Іванна

Олександрівна

Унтіна

Симона

Вадимівна

Хорощак

Дарина

Геннадіївна

Шарварко

Богдан

Георгійович

Яценко

Радміла

Григорівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група ФК-102

Куратор:

Чепка Вікторія Віталіївна, к.е.н., доцент кафедри корпоративних фінансів і контролінгу, e-mail: FinVK@ukr.net

Староста:

Юр

Олександра

Русланівна

rusnat@ukr.net

 

Аблаєва

Дарина

Сергіївна

Баєва

Анастасія

Валеріївна

Биконь

Єгор

Олегович

Бойченко

Катерина

Ігорівна

Буйнов

Максим

Михайлович

Бусигіна

Катерина

Андріївна

Вівчарик

Віталіна

Володимирівна

Галицький

Ілля

Юрійович

Гомон

Матвій

Володимирович

Заколодяжна

Марія

Миколаївна

Казимиров

Микита

Олексійович

Кононюк

Ольга

Петрівна

Кузьміна

Олександра

Євгенівна

Куковенко

Артем

Вікторович

Лазебник

Любов

Анатоліївна

Можарська

Анна

Богданівна

Павленко

Анастасія

Віталіївна

Правик

Анастасія

Сергіївна

Пурик

Анна

Володимирівна

Редько

Ірина

Володимирівна

Сінякевич

Артем

Олександрович

Усатюк

Ольга

Юріївна

Юр

Олександра

Русланівна

Яшина

Маргарита

Олексіївна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група ФК-103

Куратор:

Ушеренко Світлана Василівна, к.е.н., доцент кафедри корпоративних фінансів і контролінгу, e-mail: usherenko_svitlana@kneu.edu.ua

Староста:

Жмуд

Альона

Петрівна

alona.angel03@gmail.com

 

 

 

 

Великий

Роман

Русланович

 

Гарячий

Тарас

Олексійович

 

Гончаров

Микита

Костянтинович

 

Дідошак

Марта

Сергіївна

 

Єрема

Вікторія

Олександрівна

 

Жмуд

Альона

Петрівна

 

Кириленко

Анастасія

Олександрівна

 

Колякіна

Ольга

Миколаївна

 

Леонова

Богдана

Ігорівна

 

Лісниченко

Анастасія

Миколаївна

 

Логвін

Андрій

Олександрович

 

Майданік

Андрій

Ігорович

 

Мащенко

Ксенія

Сергіївна

 

Омельченко

Юлія

Сергіївна

 

Прохорова

Ольга

Олегівна

 

Пшеничний

Володимир

В`ячеславович

 

Руда

Вікторія

Григорівна

 

Савін

Ілона

Вікторівна

 

Сазонов

Валентин

Дмитрович

 

Семенюк

Христина

Володимирівна

 

Семенюк

Іван

Анатолійович

 

Третьякова

Анна

Павлівна

 

Українець

Давид

Ростиславович

 

Юр

Костянтин

Сергійович

 

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група ФК-104

Куратор:

Круш Вікторія Володимирівна, старший викладач кафедри корпоративних фінансів і контролінгу,

 e-mail: Victoria.krush@kneu.edu.ua

Староста:

Коміссарова

Анна-Кьяра

Сергіївна

sunny.kiara999@gmail.com

 

 

 

 

Ахметчин

Денис

Олегович

 

Веремієць

Марія

Дмитрівна

 

Воронич

Катерина

Вікторівна

 

Галата

Олександра

Олегівна

 

Гриценко

Ярослав

Володимирович

 

Джунь

Анна

Олегівна

 

Калуга

Тетяна

Юріївна

 

Коміссарова

Анна-Кьяра

Сергіївна

 

Корягіна

Дар`я

Олександрівна

 

Корягіна

Катерина

Олександрівна

 

Кульбачний

Богдан

Сергійович

 

Лук`янченко

Роман

Сергійович

 

Ляшко

Андрій

Євгенійович

 

Малиновський

Олександр

Миколайович

 

Матвієнко

Назар

Володимирович

 

Мотузка

Анастасія

Олександрівна

 

Павленко

Анна

Андріївна

 

Ребристий

Володимир

Володимирович

 

Савченко

Олександр

Андрійович

 

Сарапіна

Ірина

Ігорівна

 

Стасенко

Даріна

Андріївна

 

Терещук

Іван

Олександрович

 

Черненко

Володимир

Сергійович

 

Ющенко

Дарія

Андріївна

 

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група ФК-105і

Куратор:

Корнилюк Анна Валентинівна, к.е.н., доцент кафедри корпоративних фінансів і контролінгу, e-mail: anna.kornyliuk@kneu.edu.ua

Староста:

Мамчич

Наталія

Олегівна

nmamont126@gmail.com

 

Гавриленко

Анастасія

Сергіївна

Гончарук

Ангеліка

Олександрівна

Зібєров

Яналь

Саїд Юсеф

Мамчич

Наталія

Олегівна

Ничипорук

Ярослав

Олександрович

Ружніков

Даніл

Вікторович

Трейтьяк

Владислав

Олександрович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОПП «Митна справа»

Група ФМ-101

Куратор:

Овчіннікова Олена Іванівна, старший викладач кафедри іноземних мов,

e-mail: ovchinnikovaeio@gmail.com

Староста:

Плотниченко

Єгор

Олександрович

clover62722@gmail.com

 

Бевз

Михайло

Леонідович

Воловодівський

Іван

Олександрович

Герасименко

Каріна

Борисівна

Гноянко

Сергій

Олександрович

Головченко

Катерина

Вячеславівна

Голод

Вікторія

Олександрівна

Громенко

Анастасія

Олександрівна

Гусейнов

Мухаммедалі

Габіл огли

Дубась

Андрій

Сергійович

Журбій

Анастасія

Сергіївна

Коваль

Валентин

Романович

Кушнір

Антон

Олександрович

Лісневська

Діана

Юріївна

Паламарчук

Марія

Євгеніївна

Плотниченко

Єгор

Олександрович

Саприкіна

Наталія

Олександрівна

Северин

Каріна

Валеріївна

Сергієнко

Ілля

Олегович

Стативка

Олексій

Валентинович

Стогній

Назар

Сергійович

Шлапак

Юлія

Олексіївна

Шуляк

Максим

Павлович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОПП «Фінанси»

Група ФФ-101

Куратор:

Бергер Лариса Станіславівна, старший викладач кафедри іноземних мов,

e-mail: lara.kasianova@gmail.com

Староста:

Романчук

Альона

Костянтинівна

alionkarm2002@gmail.com

 

Аврамчук

Артем

Максимович

Анісімов

Віталій

Олегович

Артюх

Єгор

Олександрович

Барсук

Тетяна

Юріївна

Білоусов

Роман

Анатолійович

Вакалюк

Анастасія

Миколаївна

Власенко

Тетяна

Анатоліївна

Гаращук

Діана

Олександрівна

Гричук

Валерія

Сергіївна

Гуцул

Владислав

Віталійович

Жилюк

Катерина

Русланівна

Заболотна

Анастасія

Василівна

Захарчук

Карина

Богданівна

Калініна

Марія

Германівна

Карасьова

Ася

Володимирівна

Катукова

Олександра

Ігорівна

Козорез

Ганна

Олегівна

Кубаєнко

Софія

Вікторівна

Матюшко

Анна

Олександрівна

Могила

Тетяна

Олександрівна

Паночишена

Вікторія

Петрівна

Пащенко

Антон

Валерійович

Романчук

Альона

Костянтинівна

Сисоєва

Вероніка

Анатоліївна

Туманов

Роман

Олександрович

Шинкаренко

Наталія

Михайлівна

Юнга

Андрій

Андрійович

Яковлев

Михайло

Романович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група ФФ-102

Куратор:

Марищук Оксана Ювеналіївна, старший викладач кафедри іноземних мов, e-mail: vera_mm@ukr.net

Староста:

Власенко

Юлія

Володимирівна

vlasenko.9337@gmail.com

 

Балашов

Андрій

Віталійович

Бас

Діана

Ярославівна

Бенфраїха Галка

Ясмін

_

Босюк

Юлія

Анатоліївна

Бриненко

Михайло

Олегович

Власенко

Юлія

Володимирівна

Возняковський

Владислав

Геннадійович

Гавриленко

Діана

Віталіївна

Єпішина

Дар`я

Дмитрівна

Железняк

Мілана

Миколаївна

Звольська

Ірина

Андріївна

Козак

Аліна

Олександрівна

Курсеітова

Анастасія

Олександрівна

Лепесій

Яна

Анатоліївна

Максимов

Євгеній

Андрійович

Матвієнко

Валерія

Оскарівна

Матлаєва

Катерина

Олександрівна

Міщенко

Данііл

Васильович

Моніч

Каріна

Василівна

Мороз

Кіріл

Вадимович

Нагорний

Денис

Олегович

Сагітова

Катерина

Олегівна

Солов`янчик

Костянтин

Ігорович

Улятовський

Кирило

Костянтинович

Фабрика

Наталія

Ярославівна

Шукуров

Іззет

Османович

Яковлева

Ліана

Сергіївна