Факультет фінансів

Школа юного інвестора

ШКОЛА ЮНОГО ІНВЕСТОРА

Реєстрація на MEET-UP "Вступ-2022: лайфхаки для абітурієнтів"

 

 

 

Про школу

Школа юного інвестора створена в рамках проекту «Інноваційний університет і лідерство: комунікаційні стратегії і відносини університет-школа» (Фаза IV)при кафедрі корпоративних фінансів і контролінгу у грудні 2018 р.. Він здійснюється за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща.

Місія Школи

Діяльність школи спрямована на розвиток підприємницької культури та мислення молоді через підготовку та реалізацію інвестиційних проектів.

Мета Школи

Встановлення довгострокових, перспективних та взаємовигідних взаємовідносин між кафедрою корпоративних фінансів і контролінгу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та школами з різних регіонів України в ході підготовки та реалізації інвестиційних проектів.

Завдання

 1. виробити базові навички підприємницького мислення в учнів початкової школи (2-4 класи);
 2. надати знання з фінансової грамотності учням 5-9 класів;
 3. стимулювати зацікавленість  учнів 10-11 класів у створенні стартапів через проведення Всеукраїнського конкурсу проектів;
 4. надати студентам КНЕУ можливість застосовувати на практиці свої знання, шляхом консультування (онлайн та офлайн) учнів старших класів стосовно розробки та просування стартапів;
 5. розширити мережу співпраці учителів шкіл з економіки та кафедри корпоративних фінансів,
 6. розробити програму стажування учителів з економіки на базі кафедри.

 

Заходи

 1. Економічні квести та бізнес-ігри (постійно, контактна особа - доцент Петренко Ірина Павлівна),
 2. Всеукраїнський конкурс учнівських проектів "Моя школа майбутнього" (лютий 2020, контактна особа – професор Майорова Тетяна Володимирівна). Історію конкурсу можна переглянути тут. До консультування залучені також магістранти кафедри корпоративних фінансів і контролінгу.
 3. Виїзні лекції в рамках циклу лекцій «Фінансова грамотність для старшокласників».
 4. Консультування з написання проектів МАН з економічного напрямку (постійно, контактна особа - професор Поліщук Євгенія Анатоліївна).
 5. Тури профільними компаніями.
 6. Інші заходи за запитом

ЗАПРОШУЄМО ШКОЛИ ДО СПІВПРАЦІ!

Координатор школи:

Євгенія Поліщук, д.е.н., проф., професор кафедри корпоративних фінансів і контролінгу, гарант освітньої програми «Інвестиційний менеджмент»

Email: polishchuk@kneu.edu.ua

тел.: 097 705 27 33

Ми у Телеграм: 

за лінком https://t.me/YIS_KNEU

Остання редакція: 11.02.22