ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати спільного засідання вченої ради факультету фінансів з професійним дорадчим комітетом факультету фінансів 16 травня 2024 року (засідання відбулося в онлайн форматі)16 Травня 2024р.

Членів Вченої ради факультету фінансів – 33          Присутні – 29

Членів професійного дорадчого комітету ФФ – 10 Присутні -   8

Запрошені: гаранти ОПП, стейкхолдери та студенти

Головуючий – Голова Вченої ради факультету фінансів - Богдан СТЕЦЕНКО

Секретар Вченої ради факультету фінансів– Алла СЛАВКОВА

1. Обговорено проєкт освітньо-професійної програми«Фінанси»підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної (очної) форми навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» (Finance, banking and insurance) галузі знань 07 «Управління та адміністрування». Вирішено погодити даний проєкт та доручити керівнику проєктної групи (гаранту) д.е.н., професору Буряченку А.Є. подати до навчально-методичного відділу забезпечення якості освіти та акредитації необхідний пакет документів.
  2. Обговорено проєкт освітньо-професійної програми «Митне адміністрування та посередництво» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» (Finance, banking and insurance) галузі знань 07 «Управління та адміністрування». Вирішено погодити даний проєкт та доручити керівнику проєктної групи (гаранту) к.е.н., професору Гапонюку М.А. подати до навчально-методичного відділу забезпечення якості освіти та акредитації необхідний пакет документів.
  3. Обговорено проєкт нової редакції освітньо-професійної програми «Інвестиційний менеджмент» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» галузі знань 07 «Управління та адміністрування». Вирішено погодити нову редакцію ОПП,у якій передбачити у Циклі загальної підготовки обов’язкову освітню компоненту – Тренінг іноземною мовою «Крос-культурна фінансова комунікація», загальним обсягом 4 кредити, форма підсумкового контролю – залік, та доручити керівнику проєктної групи (гаранту) д.е.н., професору Майоровій Т.В. подати до навчально-методичного відділу забезпечення якості освіти та акредитації необхідний пакет документів.
  4. Обговорено зміни до освітньо-професійної програми «Фінансовий менеджмент і контролінг» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» галузі знань 07 «Управління та адміністрування». Вирішено внести зміни до ОППта у відповідні навчальні плани, у яких передбачити у Циклі загальної підготовки обов’язкову освітню компоненту – Тренінг іноземною мовою «Крос-культурна фінансова комунікація», загальним обсягом 3 кредити, форма підсумкового контролю – залік, та доручити керівнику проєктної групи (гаранту) к.е.н., професору Бабяк Н.Д. подати до навчально-методичного відділу забезпечення якості освіти та акредитації необхідний пакет документів.
  5. Обговорено проєкт нової редакції освітньо-професійної програми «Банківський менеджмент» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» галузі знань 07 «Управління та адміністрування». Вирішено: 1) запровадити дистанційну форму навчання на даній ОПП; 2) погодити нову редакцію ОПП з внесеними змінами; 3) доручити керівнику проєктної групи (гаранту) д.е.н., професору Примостці Л.О. подати до навчально-методичного відділу забезпечення якості освіти та акредитації необхідний пакет документів.
  6. Обговорено проєкт нової редакції освітньо-професійної програми «Страхування та фінансова безпека» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» галузі знань 07 «Управління та адміністрування». Вирішено погодити нову редакцію ОПП та доручити керівнику проєктної групи (гаранту) к.е.н., професору Кривошлик Т.Д. подати до навчально-методичного відділу забезпечення якості освіти та акредитації необхідний пакет документів.
  7. Обговорено проєкт нової редакції освітньо-професійної програми «Ризик-менеджмент фінансового бізнесу» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» галузі знань 07 «Управління та адміністрування». Вирішено погодити нову редакцію ОПП та доручити керівнику проєктної групи (гаранту) к.е.н., доценту Охрименко І.Б. подати до навчально-методичного відділу забезпечення якості освіти та акредитації необхідний пакет документів.
  8. Обговорено проєкт нової редакції освітньо-професійної програми «Управління фінансовим бізнесом» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» галузі знань 07 «Управління та адміністрування». Вирішено: 1) погодити на даній ОППзапровадження у Циклі загальної підготовки обов’язкової освітньої компоненти «Прикладна інформатика (виклад. укр. мова) / (виклад. англ. мова)» загальним обсягом 4 кредити, форма підсумкового контролю – екзамен; 2) погодити нову редакцію ОПП; 3) доручити керівнику проєктної групи (гаранту) д.е.н., професору Цигановій Н.В. подати до навчально-методичного відділу забезпечення якості освіти та акредитації необхідний пакет документів.