ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради факультету фінансів 28 травня 2024 року (засідання відбулося в онлайн форматі)28 Травня 2024р.

Членів Вченої ради факультету фінансів – 33      Присутні – 26

Головуючий – Голова Вченої ради факультету фінансів - Богдан СТЕЦЕНКО

Секретар Вченої ради факультету фінансів– Алла СЛАВКОВА

1. Розглянуто питання щодо виконання рішень Вченої ради факультету фінансів. Визнано виконання рішень Вченої ради факультету фінансів Університету від 29 квітня 2024 р. та від 16 травня 2024 р. у повному обсязі.
  2. Обговорено рішення Вченої ради Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та інші нормативні документи Університету. Вирішено інформацію прийняти до відома та до виконання.
  3. Заслухано результати наукової роботи та виконання індивідуального плану написання дисертаційних робіт аспірантів кафедр факультету фінансів за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» (літнього зарахування). Вирішено: Враховуючи результати наукової роботи та виконання індивідуального плану перевести на другий рік навчанняаспірантів PhD кафедри банківської справи та страхування: Вінницького Ярослава Геннадійовича (науковий керівник д.е.н., професор Примостка Л.О.); Демидова Геннадія Миколайовича (науковий керівник – к.е.н., професор Ходакевич С.І.); Пятакова Максима Юрійовича (науковий керівник –к.е.н., професор Ходакевич С.І.); Сільченка Дмитра Володимировича (науковий керівник – к.е.н., доцент Димніч О.В.); Тура Гліба Олексійовича (науковий керівник – д.е.н., професор Примостка Л.О.); враховуючи результати наукової роботи та виконання індивідуального плану перевести на другий рік навчанняаспірантів PhD кафедри корпоративних фінансів і контролінгу: Альохіна Олега Олександровича (науковий керівник - д.е.н., професор Терещенко О.О.); Кравченка Сергія Сергійовича (науковий керівник - к.е.н., доцент Урванцева С.В.); Коська Олександра Віталійовича (науковий керівник - к.е.н., доцент Ушеренко С.В.); Грищука Андрія Сергійовича (науковий керівник - к.е.н., доцент Ушеренко С.В.); Бур’янова Валентина Олександровича (науковий керівник - к.е.н., професор Куліш Г.П.).
  4. Обговорені підсумки моніторингу інноваційної діяльності науково-педагогічних працівників та кафедр Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана у 2023 р. Вирішили: завідувачам кафедри факультету фінансів посилити контроль за активізацією наукової складової науково-педагогічних працівників.
  5. Заслухані звіти про роботу кураторів академічних груп 1 курсу факультету фінансів. Вирішено інформацію прийняти до відома.
  6. Обговорено інформацію про результати проведення внутрішньовузівської наукової студентської конференції. Вирішено інформацію прийняти до відома.
  7. Визнано результати підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників факультету фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, а саме: д.е.н., професора кафедри фінансів імені Віктора Федосова Мельника В.М.; к.е.н., доцента кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Лубковського С.А.