Факультет фінансів

Відбулася 89-а Студентська конференція у м. Бремен!01 Червня 2022р.

Конференція проводиться щороку на базі КНЕУ імені В. Гетьмана з метою широкого залучення студентів до науково-дослідницької роботи та підвищення її ефективності.
Незважаючи на те, що це не ювілейна сесія конференції, але для нас вона особлива. У непрості для України часи, для вітчизняних університетів і для молодих науковців та студентів, зокрема, дуже важливими є професійне спілкування, спільна інтеграція навколо надзвичайно важливих питань відродження нашої Батьківщини у повоєнний період.

У зв’язку з війною Російської Федерації проти України, 31 травня студенти КНЕУ представили та обговорили важливі питання щодо відбудови та відновлення України на факультеті бізнес-досліджень та економіки Бременського університету. Тема конференції «ФІНАНСОВІ АСПЕКТИ ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНИ:КРЕАТИВНІ ІДЕЇ ТА МОЖЛИВОСТІ» була опрацьована за активної участі студентів та викладачів кафедри фінансів імені Віктора Федосова.

Дякуємо за вітальне слово професору, д-ру Андре В. Хайнеманну, професору з федеральних і регіональних фінансових відносин, Бременський університет,
Віце-президенту Бременського університету з питань міжнародної діяльності та різноманітності, проф. д-р Єві-Марії Файхтнер, керівнику Центру міжнародної академічної мобільності (ЦМАМ) КНЕУ Євгенії Коломієць-Людвіг та заступнику декана фінансового факультету КНЕУ Ганні Завистовській.

За організацію конференції у м. Бремен подяка Ганні Котіній, Марині Степурі, аспірантам КНЕУ та Бремена (подвійна аспірантура) Діані Матвійчук та Христині Гиренко (працівники кафедри фінансів імені Віктора Федосова КНЕУ ім. В. Гетьмана і на даний момент - професори кафедри федеральних та регіональних фінансових відносин Університету Бремена).

І ми безмежно вдячні особисто нашому міцному партнеру по співпраці – професору, доктору Андре В. Хайнеману, Бременський університет – за створення цієї неоціненної можливості – працювати, вчитися, спілкуватися та розвиватися!

Завдяки чудовим технічним можливостям Бременського університету ми проводили захід у гібридному форматі - онлайн та офлайн.

Студенти, молоді дослідники та колеги з КНЕУ мали можливість приєднатися онлайн, офлайн з нами були студенти КНЕУ, які зараз навчаються в літньому семестрі Літнього кампусу в Бремені.

Факультет бізнес-досліджень та економіки Бременського університету радий бути домом для колег та студентів з КНЕУ та надати підтримку у воєнний час.

Чудова робота, цікаві теми та презентації. Так тримати!!!