Презентація освітніх програм магістерського рівня факультету фінансів01 Травня 2024р.

✅01 травня 2024 року відбулася презентація освітніх програм магістерського рівня факультету фінансів

Зустріч розпочав декан факультету фінансів Стеценко Богдан Станіславович. Представник приймальної комісії КНЕУ Поплюйко Андрій Миколайович надав змістовну інформацію щодо вступу до магістратури 2024 року. Модератор заходу заступник декана факультету фінансів  Левченко Катерина Михайлівна передала слово:

📌кафедрі банківської справи та страхування для презентації освітніх програм магістерського рівня:

✅Банківський менеджмент

✅Ризик-менеджмент фінансового бізнесу

✅Страхування та фінансова безпека

📌кафедрі корпоративних фінансів та контролінгу для презентації освітніх програм магістерського рівня:

✅Інвестиційний менеджмент

✅Фінансовий менеджмент і контролінг

📌кафедрі фінансів імені Віктора Федосова для презентації освітніх програм магістерського рівня:

✅Митне адміністрування та посередництво

✅Фінанси

Дякуємо всім, хто долучився до заходу. До зустрічі на факультеті фінансів КНЕУ імені Вадима Гетьмана!