Переможці конкурсного відбору на Програму бі-національного керівництва підготовкою дисертаційного дослідження22 Травня 2020р.

Сьогодні в рамках тривалої кооперації КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА та РАДИ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ КНЕУ (УКРАЇНА) З УНІВЕРСИТЕТОМ МІСТА БРЕМЕН (НІМЕЧЧИНА) відбулась унікальна подія - конкурсний відбір на Програму бі-національного керівництва підготовкою дисертаційного дослідження для майбутніх аспірантів КНЕУ
   Цей захід є надзвичайною можливістю підготовки та захисту дисертаційної роботи під спільним керівництвом докторів наук з КНЕУ та одного з найкращих молодих університетів світу - Університету міста Бремен (Німеччина) за кошти Німецького фонду академічної мобільності (DAAD).
   Під час Zoom конференції, організованої спільно Проф. Др. Андре Хайнеманном (Факультет бізнесу та економіки Університету м. Бремен) та к.е.н., доц. кафедри фінансів Ганною Котіною (Головою Ради Молодих вчених КНЕУ) і к.е.н., доц. кафедри фінансів Мариною Степурою (Головою наукового товариств КНЕУ) відбулись презентації напрямів наукових досліджень найкращих випускників- магістрів і аспірантів кафедри фінансів (Матвійчук Діани, Гиренко Христини та Корнєвоі Анастасії).
   Незважаючи на незвичні умови (дистанційну форму), природнє хвилювання конкурсантів, відбір був цікавим, продуктивним зі жвавою дискусією в площині актуальних питань публічних фінансів в Україні, Німеччині та країнах ЄС.
   Подальше дослідження представленого кола наукових питань у сфері локальних публічних фінансів, фіскальної стабільності та сучасних підходів до бюджетування в мультирівневій бюджетній системі є релевантним та вкрай актуальним для сучасноі європейськоі науковоі роботи з економіки.
   Ми щиро вдячні організаторам (Проф. Др. Андре Хайнеманну, к.е.н. Доценту Ганні Котіній та к.е.н. Доценту Марині Степурі), гостям (Проф. Др. Маріі Шигун завідувачу кафедри обліку та оподаткування КНЕУ, Тетяні Жибер к.е.н. Доценту кафедри фінансів) та студентам-магістрам КНЕУ за участь в заході.