Відбулося перше засідання Професійного Дорадчого Комітету факультету фінансів КНЕУ ім.В.Гетьмана03 Травня 2023р.

24.04.23 р. відбулося перше засідання Професійного Дорадчого Комітету факультету фінансів КНЕУ ім.В.Гетьмана, в якому взяли участь зі сторони університету керівники факультету фінансів проф. Б. Стеценко, проф. С. Ходакевич, завідувачі кафедр факультету фінансів: проф. В. Опарін, проф. Л.Примостка, проф. О.Терещенко,  зі сторони бізнесу до складу увійшли: Директор ТОВ "ПРОФІН КОНСАЛТИНГ", Член Наглядової Ради КНЕУ- В.Березовик, Голова УМВБ, д.е.н., професор А.Гулей, Президент Асоціації українських банків – А.Дубас,  Голова Правління Асоціації фінтех та інноваційних компаній – Р.Дюк, Голова Управління нагляду за фінкомпаніями НБУ – О.Залєтов. Керуюча партнерка “Pro Capital Investment”- А.Кутова, Голова Наглядової Ради Європейський промисловий банк, д.е.н. – В.Романчукевич, Генеральний директор Асоціації страхового бізнесу – В. Черняховський.
На установчому засіданні обговорювались питання функціонування та ключові завдання професійного дорадчого комітету, проблематика розвитку фінансової освіти в контексті інтересів бізнесу в сучасних умовах. Всі учасники висловили своє бачення та пропозиції щодо подальшої взаємодії та співпраці.