Факультет фінансів

Cтудентська академічна рада ФФ

 

Шановні абітурієнти, студенти та викладачі!

Вітаємо вас на офіційному інтернет - представництві Студентської академічної ради факультету фінансів Державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"

     Студентська академічна рада факультету фінансів Державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" (САР ФФ) — це провідний орган студентського самоврядування, що об’єднує на добровільних засадах студенство факультету та забезпечує захист його законних прав та інтересів , забезпечує студенству участь у керуванні факультетом, створює та контролює належні умови для здобуття вищої освіти, проживання у студентському містечку та самореалізації студенства факультету, а також надає можливості для розвитку організаторських здібностей, лідерських якостей та відповідальності за результат своєї праці.

      Діяльність САР ФФ спрямована на забезпечення гармонійного розвитку особистості, виховання духовності та культури, зростання соціальної активності студентської молоді та удосконалення навчально-виховного процесу.

     САР ФФ утворена та діє на підставі статті 40 Закона України "Про вищу освіту" та положення "Про студентське самоврядування Державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана".

До основних завдань САР ФФ належить:

1. Забезпечення захисту прав та інтересів студентів факультету фінансів;

2. Формування громадянської позиції, гідності та високої культури поведінки;

3. Сприяння навчальній, науковій, творчій та спортивній діяльності студентів;

4. Сприяння створенню різноманітних студентських гуртків, товариств, об’єднань, клубів за інтересами та координація їх діяльності;

5. Представництво університету у місцевих, регіональних, всеукраїнських і міжнародних молодіжних студентських організаціях;

     Щодня колектив студентської академічної ради нашого факультету намагається зробити студентське життя кращим та цікавішим. Але досягнути спільних цілей можна, лише об’єднавши наші зусилля. Ми хочемо змінюватися разом з вами, саме тому САР ФФ відкрита для нових  ініціатив, ідей, творчого надбання і найголовніше СПІЛКУВАННЮ, СПІВРОБІТНИЦТВУ та ДРУЖБИ!

Змінемо наше студентське життя на краще - РАЗОМ!

#FFinYOU

Соцмережі

https://t.me/sau_ff

Наше місцезнаходження:

м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, каб. 443а

sar@kneu.edu.ua

 

 

Остання редакція: 24.03.21