Міжнародна науково-методична конференція за темою «Лінгво-культурний дискурс у парадигмі професійної освіти»05 Березня 2015р.

Кафедра іноземних мов фінансово-економічного факультету прийняла участь у Міжнародній науково-методичній конференції за темою «Лінгво-культурний дискурс у парадигмі професійної освіти», яка відбулась 5 березня 2015 р. в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Конференція об’єднала учасників з 8 країн, які зібралися обговорити проблеми міжкультурних комунікацій та європейських стандартів у мовній підготовці фахівців нового покоління. Конференція засвідчила важливість широкого застосування інформаційно-комунікаційних технологій та усвідомлення міждисциплінарної важливості іншомовних комунікативних компетенцій в програмі інноваційного розвитку дослідницького університету.