Стартував проект практичної підготовки фахівців для роботи на страховому ринку23 Квітня 2012р.

У рамках співпраці Навчально-практичного центру страхового бізнесу кафедри страхування КНЕУ та ТОВ «АВАЛОН-КОНСАЛТИНГ ГРУПП» 18 квітня 2012 року стартував спільний проект поглибленої практичної  підготовки студентів фінансово-економічного факультету. Метою проекту є формування у студентів практичних знань та навичок, необхідних для подальшого працевлаштування у вітчизняних страхових організаціях.

У проекті взяли участь понад 100 студентів фінансово-економічного факультету. Серед основних напрямків підготовки – ознайомлення з основними бізнес-процесами вітчизняних страховиків, їх організаційною структурою; перестрахувальні операції, організація процесу страхових виплат; укладення договорів страхування; робота з потенційними страхувальниками та інші.

За підсумками навчання передбачено проведення іспиту та надання сертифікату про успішне проходження підготовки. За додатковою інформацією звертайтесь до Навчально-практичного центру страхового бізнесу кафедри страхування КНЕУ за телефоном (044) 501 9374або на адресу електронної пошти insur@i.ua. Контакті особи – провідний фахівець Центру Павло МОСТОВЕНКО та інспектор з управління проектами Дмитро ТИЩЕНКО.