Група студентів фінансово-економічного факультету КНЕУ ознайомилась із роботою страхового брокера17 Вересня 2012р.

Наприкінці червня 2012 року група студентів фінансово-економічного факультету КНЕУ відвідала офіс Страхового брокера «IRD». Зустріч була організована в рамках спільного проекту підготовки фахівців для страхового ринку, який реалізовується Навчально-практичним центром страхового бізнесу кафедри страхування КНЕУ та ТОВ «АВАЛОН-КОНСАЛТИНГ ГРУПП».

Страховий брокер «IRD» є незалежним консультантом, який надає послуги ризик менеджменту для своїх партнерів. Інтереси останніх, Страховий брокер «IRD» представляє у роботі зі страховими компаніями при розробці програм страхування та врегулюванні збитків.

Під час зустрічі, директор Страхового брокера «IRD» Андрій Ісаєнко ознайомив гостей з діяльністю компанії, розповів про комплекс послуг, які надаються брокером. Основними послугами є проведення тендерів серед страховиків, підбір оптимальної пропозиції по страхуванню, робота з обраним страховиком, юридична підтримка, а також професійне представлення інтересів Страхувальників при врегулюванні страхового випадку.

Заступник директора по роботі з корпоративними клієнтами Страхового брокера «IRD» Юлія Саєнко розповіла студентам про основні напрямки діяльності страхового брокера,описалабізнес-процеси, які налагоджені у компанії, показала як Брокер допомагає Страхувальнику обрати найкращий страховий захист. Юлія Саєнко також на прикладах продемонструвала важливі моменти роботи страхового брокера, від початку розробки індивідуальної програми для клієнта та формування запиту учасникам страхового ринку, до складення договору страхування і порядку дій при врегулюванні страхового випадку.

Кафедра страхування КНЕУ та Навчально-практичний Центр страхового бізнесу висловлює щиру подяку Страховому брокеру «IRD» за проведену зустріч та представлену студентам можливість ознайомитись із роботою страхового брокера на вітчизняному страховому ринку.