В рамках співробітництва Навчально-практичного центру страхового бізнесу та Страхової групи «ПЗУ Україна» відбулась зустріч зі студентами фінансово-економічного факультету26 Квітня 2012р.

Понад 60 студентів взяли участь у проекті, організованому Навчально-практичним центром страхового бізнесу кафедри страхування КНЕУ та Страховою групою «ПЗУ Україна». Проект передбачає організацію стажування випускників 4 курсу фінансово-економічного факультету на період літніх канікул 2012 року на базі Страхової групи «ПЗУ Україна».

На зустрічі, яка відбулась 24 квітня 2012 року представники «ПЗУ Україна» дали вичерпні відповіді щодо питань проходження стажування та можливого подальшого працевлаштування. Наступним етапом проекту у період з 30 квітня до 04 травня 2012 року буде конкурсний відбір студентів на основі підготовлених студентами есе та особистих фахових пріоритетів. Інформація щодо призначення конкретних дат співбесід за списками студентів буде надана 26 квітня 2012 року.