Проведена 91 студентська конференція КНЕУ по платформі кафедри21 Травня 2024р.

В період з 15 квітня по 19 травня у КНЕУ пройшла 91 студентська наукова конференція «Інноваційні проєкти для економічного відродження та конкурентного розвитку України».
В умовах воєнного стану кафедра банківської справи та страхування об’єднала студентів різних дослідницьких інтересів і організувала роботу в асинхронному режимі по платформі «Банківський та страховий бізнес у післявоєнній відбудові України». Модератором платформи виступив заступник завідувача кафедри з наукової роботи проф. Нікітін А.В.
З 10 по 19 травня відбулось оцінювання презентацій студентів. Всього було заявлено 16 доповідей 16 студентів під керівництвом 10 викладачів кафедри.
В оцінюванні, що було здійснено за п’ятьма критеріями, взяло участь 9 викладачів кафедри (Брегеда О.В., Білошапка В.С., Краснова І.В., Лавренюк В.В., Нікітін А.В., Стрільчук Ю.І., Циганова Н.В., Чуб П.М., Шевалдіна В.Г., роботи власних студентів не оцінювались). За результатами роботи по платформі кафедри визначено переможців, в тому числі отримали призові місця студенти:

Перше місце і дипломи першого ступеня:

Тема:  «Кредитнi спiлки на ринку кредитних послуг України»
Акімова Юлія Сергіївна, 2 курс ФФ, ФБ-202
Науковий керівник: Циганова Н.В., проф. кафедри банківської справи та страхування, д.е.н., проф.
Тема:  «Вплив війни на монетарну політику та використання її можливостей для економічного відродження України»
Карпенко Діана Сергіївна, 4 курс ФФ, ФБ-401
Науковий керівник: Білошапка В.С., проф. кафедри банківської справи та
страхування, к.е.н., доцент.
Тема:  «Валютний курс в Україні в умовах воєнного стану»
Крук Назар Наімович, 2 курс ФФ, ФБ-201

Друге місце і дипломи другого ступеня:

Тема:  «Аналіз сучасного стану депозитних операцій банків»
Лахтадир Нікіта Сергійович, 5 курс ФФ,  ФБМ-505
Науковий керівник: Шевалдіна В.Г., доц. кафедри банківської справи та страхування, к.е.н., доц.
Тема:  «Інновації у банківському дистанційному обслуговуванні»
Стронов Андрій Сергійович, 5 курс ФФ,  ФБМ-505
Науковий керівник: Нікітін А.В., проф. кафедри банківської справи та страхування, к.е.н., доц.
Тема:  «Інноваційні інструменти маркетингу в українських банках»
Багнюк Юлія Олександрівна, 4 курс ФФ,  ФБ-401
Тема:  «Gold and Currency reserves in Ukraine and other countries: structure and trends»
Закревська Марія Олександрівна (Zakrevska Maria), 2 курс ФФ, ФБ-202
Науковий керівник: Брегеда О.А., доц. кафедри банківської справи та страхування, к.е.н., доц.
Тема:  «Грошова система України: сучасний стан та чинники впливу»
Мороз Владислава Ігорівна, 2 курс ФФ, ФБ-202

Третє місце і дипломи третього ступеня:

Тема:  «Використання методів стрес-тестування в управлінні ризиками банків України»
Шило Тарас Володимирович, 5 курс ФФ, ФБМ-505
Науковий керівник: Корнилюк Р.В., проф. кафедри банківської справи та страхування, д.е.н.
Тема:  «Іпотечне кредитування населення України і житлові умови у 2016-2023 роках»
Болдирєв Феодосій Віталійович, 5 курс ФФ, ФБМ-505
Тема:  «Distance banking in Ukraine and the world: current situation and trends»
Мартиненко Поліна Миколаївна (Martynenko Polina), 2 курс ФФ, ФБ-202
Тема:  «Роль оцінки нерухомості в управлінні кредитним ризиком банку»
Ярошенко Артем Олександрович, 5 курс ФФ,  ФБМ-505
Науковий керівник: Баріда Н.П., доц. кафедри банківської справи та страхування, к.е.н., доц.

Сертифікати учасників конференції:

Тема:  «Державні банки України на ринку банківських послуг»
Алієв Асіф Джаббарович, 4 курс ФФ,  ФБ-401
Науковий керівник: Краснова І.В., проф. кафедри банківської справи та страхування, д.е.н., проф.
Тема:  «Особливості маркетингу в страховій діяльності»
Черниш Марія Вікторівна, 5 курс ФФ,  ФФБ-501
Науковий керівник: Стецюк Т.І., доц. кафедри банківської справи та страхування, к.е.н., доц.
Тема:  «Особливості формування власного капіталу банків в умовах турбулентності»
Крупко Дмитро Русланович,  4 курс ФФ, ФБ-401
Науковий керівник: Примостка Л.О., завідувач кафедри банківської справи та страхування, д.е.н., проф.
Тема:  «Формування банківського портфеля цінних паперів»
Кириченко Віктор Русланович,  4 курс ФФ, ФБ-401

Всі студенти отримали сертифікати учасників, а підготовлені тези опубліковані в університетському збірнику тез конференції, в частині факультету фінансів  - за покликанням . Тези по платформі кафедри окремо опубліковані - за покликанням.

Найкращою доповіддю по платформі кафедри визнана доповідь студентки 2 курсу Акімової Юлії' Сергіївни (Тема:  «Кредитнi спiлки на ринку кредитних послуг України», науковий керівник: Циганова Н.В., проф. кафедри банківської справи та страхування, д.е.н., проф.). За особливі досягнення в науці Юлія Акімова отримала грамоту - за покликанням

Вітаємо студентів та наукових керівників та бажаємо всім мирного неба, подальших успіхів у науці і міцного здоров’я!