До Дня захисту дітей!30 Травня 2024р.

В межах профорієнтаційних заходів
28.05.2024 КНЕУ імені Вадима Гетьмана, факультет фінансів, в партнерстві з Фаховим економічним коледжем, за підтримки кафедри банківської справи та страхування, Амбасадорів з фінансової грамотності ФГВФО, ГО «ДК Партнер» проведено тренінг,  #ЖиттєвийКапітал соціально-економічний симулятор з управління ресурсами!

Учасники тренінгу:
📍здобувачі економічного коледжу КНЕУ;
📍учні приватної школи «Оптіма»;
📍318 гімназії «Міленіум»;
📍276 гімназії;
📍Софіївсько-борщагівського ліцею;
📍учні загальноосвітніх шкіл №8; 185, 197, 226.

Наші тренери:
📍Юлія БЕХ, д.е.н, проф. факультет соціології КНУ імені Тараса Шевченка;
📍Тетяна СТЕЦЮК, к.е.н. доц. кафедри банківської справи та страхування КНЕУ;
📍Оксана ШАТІЛО, к.е.н., доц. корпоративних фінансів і контролінгу;
📍Ольга ГОМЕНЮК, вчитель з економіки, приватного ліцею;
📍Валентина Касьяненко, Амбасадор з ФГ ФГВФО, підприємець;
📍Ірина ВЕРБИЦЬКА, Ельдар ШЕВЕЛЬ -
здобувачі ОПП «Управління фінансовим бізнесом» ФУ 301 кафедри банківської справи та страхування.

📌Під час тренінгу учасники відпрацьовували навички ведення обліку доходів і витрат; управління ресурсами; партнерства; стійкості до стресових ситуацій.
📌Аналізували і виправляли допущені помилки; напрацьовували моделі поведінки при різних ситуаціях; формували стосунки з гаманцем, щоб він завжди був надійним помічником у всіх життєвих ситуаціях!