Команда викладачів  ОПП «БАНКІВСЬКИЙ МЕНЕДЖМЕНТ» підвищує кваліфікацію на вебінарі в Асоціації українських банків05 Березня 2024р.

Викладачі кафедри банківської справи та страхування: гарант ОПП,  д.е.н., професор Примостка Людмила Олександрівна, члени проєктної групи, д.е.н., професор Краснова Ірина Вікторівна, к.е.н., доцент Лавренюк Владислав Володимирович, к.е.н., доцент Шевалдіна Валентина Геннадіївна, а також викладачі, які працюють з магістрами цієї програми - Голова Ради АУБ, д.е.н., професор Аржевітін Станіслав Михайлович, радник Президента АУБ, к.е.н., професор Ходакевич Сергій Іванович 7.03.2024р. відвідали вебінар для науковців "Аналітична платформа АУБ: правила користування" , організований Асоціацією українських банків. У заході взяло участь 54 учасники, в офлайн 25 (в т. ч. 5 - представники кафедри).

В обговоренні зі стейкхолдерами було наголошено, що аналітична платформа, розроблена в АУБ, з успіхом може бути використана магістрантами для підготовки індивідуальних аналітичних завдань, презентацій, КМР. Це зручний та доступний продукт, який містить не тільки цифрові дані, але й їх візуалізацію. Наголошено, що викладачі презентують та рекомендують до використання цю інформаційну платформу для магістантів ОПП «Банківський менеджмент».