Зустріч гаранта ОПП «Банківський менеджмент» із здобувачами04 Грудня 2023р.

4 грудня 2023 р. відбулася чергова зустріч гаранта ОПП «Банківський менеджмент» професора Л.О.Примостки з магістрантами програми першого року навчання (вступ 2023р.).  Головною темою обговорення став алгоритм вибору теми КМР, було наголошено, що тему слід  обирати з позицій формування індивідуальної освітньої траєкторії.  Крім запропонованої орієнтовної тематики КМР, здобувач може самостійно формулювати власну тему. Здобувачі отримали відповіді щодо графіку написання КМР, питань академічної доброчесності та обов’язковості проходження перевірки на плагіат. Гарант наголосила на необхідності підготовки здобувачами  публікації протягом періоду навчання в магістратурі.

Здобувачів проінформовано про участь в опитуванні щодо рівня задоволеності навчанням на ОПП «Банківський менеджмент», який проводить Інститут соціологічних досліджень КНЕУ. Магістранти висловили зацікавленість можливістю висловити свою думку.

Обговорили лекцію від професіонала ринку крипто валют Ігоря Пороха на тему «Трейдинг та біржова торгівля віртуальними активами», яка була організована кафедрою і відбулася цього ж дня (двома годинами раніше). На лекції були присутні магістранти ОПП, які виявили значну зацікавленість та висловили побажання продовжувати такі зустрічі.

Також ще раз торкнулися питань академічної мобільності та навчання на освітніх платформах із подальшим зарахуванням результатів неформальної освіти за окремими дисциплінами.

Магістранти висловили свої побажання стосовно організації навчального процесу та викладання дисциплін.