Зустріч гаранта ОПП «Банківський менеджмент» із здобувачами08 Травня 2023р.

8 травня 2023 р. відбулася чергова зустріч гаранта ОПП «Банківський менеджмент» професора Л.О.Примостки з магістрантами програми (вступ 2022р.) в аудиторіях кафедри (офлайн). На зустрічі магістрантам вручено Свідоцтва за Програмою базової підготовки оцінювача за напрямом оцінки майна - «Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), в тому числі земельних ділянок та майнових прав на них» згідно угоди про співробітництво з «Інформаційно-консультаційним центром» Українського товариства оцінювачів.

В контексті підготовки КМР обговорили питання академічної доброчесності та обов’язковості проходження перевірки на плагіат. Наголошено на активізації підготовки здобувачами  публікації протягом періоду навчання в магістратурі, особливо тим, хто претендує на отримання диплому з відзнакою.

Ще раз наголошено на можливостях неформальної освіти через навчання на освітніх платформах із подальшим зарахуванням результатів за окремими дисциплінами.

Магістрант Роман Бараненко (староста групи) висловив  побажання стосовно організації навчального процесу та викладання дисциплін, зокрема щодо проведення консультацій у вечірні години.  Пропозиції магістрантів прийнято до обговорення на засіданні проєктної групи.