Участь магістрантів ОПП "Банківський менеджмент" в майстер-класі від викладача Женевського університету20 Березня 2024р.

Здобувачі магістерської  ОПП "Банківський менеджмент" в межах вивчення нормативної дисципліни «Оцінка нерухомості в ризик-менеджменті» взяли участь у майстер-класі на тему «Ринок житлової нерухомості: ризики для банківського сектору», який провела Альона Шмигель, CFA, науковий та викладацький асистент Женевського університету (м. Женева, Швейцарія), Головний експерт управління аналізу системних ризиків, Департаменту фінансової стабільності НБУ. Майстер-клас відбувся 20 березня 2024 р., був організований кафедрою банківської справи Державного торговельно-економічного університету в межах взаємовідвідувань внутрішньої академічної мобільності. Йшлося про вартість іпотеки та її вплив на системний банківський ризик, про цінові бульбашки на ринку житлової нерухомості, способи їх ідентифікації та механізми запобігання поширенню.

На наступних заняттях з дисципліни з нормативної навчальної дисципліни "Оцінка нерухомості в ризик-менеджменті» здобувачі обговорили отримані нові знання, практичні кейси і цікаву інформацію. Викладач Надія Баріда, к.е.н., доцент, провела зі здобувачами ОПП "Банківський менеджмент" лекцію-дискусію та семінарське заняття на тему "Ринок нерухомості: структура та фактори ціноутворення", під час якого методом мозкового штурму опрацювали практичні кейси щодо впливу фундаментальних та кон’юнктурних чинників на вартість нерухомості, а також - особливості ціноутворення на ринку нерухомості в Україні та на зарубіжних ринках. Щиро вдячні нашим колегам із ДТЕУ за запрошення, а лектору - за цікавий інформаційний контент.