Всеукраїнський конкурс робіт талановитої молоді у сфері грошей, банківської справи і фінансового бізнесу

Історія поведення конкурсу

Детальну інформацію про проведення і результати конкурсів у попередні роки можна отримати з сайту кафедри банківської справи та страхування за посиланнями:

Результати 1 туру ІV Всеукраїнського конкурсу робіт талановитої молоді у сфері грошей, банківської справи і фінансового бізнесу (2024)

Оголошується ІV-й Всеукраїнський конкурс робіт талановитої молоді у сфері грошей, банківської справи та фінансового бізнесу (2024)

Результати ІІІ-го Всеукраїнського конкурсу талановитої молоді у сфері грошей, банківської справи та фінансового бізнесу (2023)

Результати І туру ІІІ Всеукраїнського конкурсу робіт талановитої молоді у сфері грошей, банківської справи і фінансового бізнесу (2023)

Склад оргкомітету конкрсу (2023), затверджений на засіданні кафедри банківської справи та страхування

Результати першого туру Другого Всеукраїнського конкурсу робіт талановитої молоді у сфері грошей та банківської справи (2019 р.)

Кафедра банківської справи запрошує студентів коледжів та учнів шкіл на конкурс!

Результати всеукраїнського конкурсу робіт талановитої молоді України (2018 р.)

Долучайтеся! 23 березня стартував ІІІ-й Всеукраїнський конкурс робіт
талановитої молоді у сфері грошей, банківської справи і фінансового бізнесу
(Гранд-фінал 17 травня 2023 р.)

Остання редакція: 09.05.24