Презентація матеріалів міжнародної конференції26 Вересня 2018р.

Відбулась презентація збірника матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції "Формування сучасної валютної політики України", що проходила 19.04.2018р. у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Гриценко Андрій Андрійович, член-кореспондент НАН України, д.е.н., заступник директора з наукової роботи Інституту економіки та прогнозування НАН України нагадав учасникам про прийняття Резолюції конференції від 19.04.2018.

Голова Громадської колегії Ради Національного банку України, д.е.н., завідуючий кафедрою банківської справи КНЕУ Аржевітін Станіслав Михайлович озвучив лист, який було підготовлено за результатами проведеної конференції та направлено до Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики та банківської діяльності за підписом Ректора ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" Лук’яненко Дмитра Григоровича та Директора ДУ "Інститут економіки і прогнозування НАН України" Гейця Валерія Михайловича.

Крім того, завідуючий кафедрою банківської справи Аржевітін Станіслав Михайлович проінформував присутніх про результати прийняття Закону України "Про валюту та валютні операції" № 2473-VІІІ від 21 червня 2018 року. Виступив також експерт кафедри Дробязко Анатолій Олександрович.