Факультет фінансів

Відкрита лекція від Євгена Мецгера на тему "Фінансово-кредитні інструменти стимулювання економіки"17 Квітня 2024р.

     16.04.2024 року для здобувачів ОПП "Банківський менеджмент" у межах вивчення дисципліни "Кредитний менеджмент у банку" та всіх бажаючих проведено відкриту лекцію на тему на тему "Фінансово-кредитні інструменти стимулювання економіки". Лектор Євген Володимирович Мецгер, Голови правління ПрАТ "Українська фінансова житлова компанія", поділився цінним досвідом та баченням щодо можливостей стимулювання економіки України із використанням фінансово-кредитних інструментів. 
 

     Лектор розкрив особливості основних фінансово-кредитних інструментів стимулювання економіки на сучасному етапі, та поділився цікавими практичними кейсами досвіду реалізації програм доступного житла в Україні. Особливу увагу в своїй лекції Євген Володимирович приділив становленню, розвитку та подальшим цілям ПрАТ "Української фінансової житлової компанії» у відновленні іпотечного кредитування України.     

     Велика подяка пану Євгену за приділений час та знання, які безперечно сприятимуть розвитку професійних компетентностей здобувачів магістерського рівня!