Підвищення кваліфікації викладачів кафедри11 Квітня 2024р.

Ми раді поділитися захопливою новиною про нашу колегу Демченко Віталію, доцента кафедри банківської справи та страхування! Віталія успішно завершила міжнародне стажування на тему "Current Changes, Specific and Distinctive Features of the Higher Education System in the European Union Countries", яке відбулося в онлайн-форматі в University of Security Management у Кошице, Словаччина.
Під час стажування Віталія отримала унікальну можливість вивчити сучасні тенденції в системі вищої освіти країн Європейського Союзу, ознайомилася зі специфічними особливостями та змінами у цій сфері.
Ми пишаємося нашою колегою і вітаємо її з успішним завершенням цього важливого кроку у професійному зростанні та розвитку!