Розширене засідання кафедри банківської справи та страхування із запрошенням стейкхолдерів14 Травня 2024р.

14.05.2024 р. відбулася важлива зустріч, присвячена обговоренню змін до освітніх програм кафедри банківської справи та страхування із запрошенням стейкхолдерів: студенти, випускники, представники бізнесу (банки, страхові компанії, асоціації).
Під час зустрічі обговорили актуальні виклики та можливості вдосконалення освітніх програм кафедри, зокрема темами дискусії стали:
1. Адаптація навчальних програм до вимог ринку праці;
2. Впровадження інноваційних методик навчання;
3. Зворотний зв'язок від студентів.
Зустріч пройшла у конструктивній атмосфері, і всі учасники активно долучилися до обговорення. Впевнені, що завдяки спільним зусиллям ми зможемо забезпечити наших здобувачів найкращими можливостями для навчання, розвитку та успішної кар'єри.