Успішні захисти кваліфікаційних бакалаврських робіт на освітніх програмах «Корпоративні фінанси» та «Інвестиційний менеджмент».20 Червня 2024р.

В нелегкий воєнний час, дякуючи захисникам Батьківщини та натхненній праці здобувачів і наукових керівників, захисти кваліфікаційних бакалаврських робіт відбулися на високому науково-практичному рівні.

Актуальні теми робіт, грунтовні теоретичні дослідження та глибокі аналітичні розрахунки високо оцінені членами комісій із захисту кваліфікаційних бакалаврських робіт.

Добрі побажання та настанови виголошено гарантами освітніх програм к.е.н., доц. Іванець І.В., д.е.н. проф. Онікієнком С.В.. та завідувачем кафедри д.е.н., проф Терещенком О.О.

Завершується важливий етап Вашої персональної освітньої траєкторії, але навчання продовжується протягом життя, освітні програми другого (магістерського) рівня освіти «Фінансовий менеджмент і контролінг» та «Інвестиційний менеджмент» щиро запрошують вас поглибити фінансові та інвестиційні знання.

Ми пишаємося випускниками, ви – цвіт нашої нації, реалізуйте ваш освітній потенціал для відновлення України!