Презентація кафедрою корпоративних фінансів і контролінгу освітніх програм бакалаврського та магістерського рівнів у рамках Дня відкритих дверей КНЕУ – 202425 Травня 2024р.

У сонячний суботній день, 25 травня 2024 року, відбувся День відкритих дверей у Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана, на який завітали як абітурієнти бакалаврського рівня, так магістерського. Із вступним мотиваційним словом виступив ректор Університету Дмитро Лук’яненко та відбулась відкрита лекція «Алгоритм вступу – 2024» із сесією питань/відповідей. Опісля, спілкування із зацікавленими абітурієнтами та їх батьками продовжилось у межах зустрічей із факультетами та інститутами. До факультету фінансів завітало чимало випускників шкіл, палкий погляд яких дає впевненість, що з вітчизняною фінансовою системою все буде добре. Після натхненного виступу декана факультету Богдана Стеценка, усі охочі могли поспілкуватись і поставити запитання представникам кафедри корпоративних фінансів і контролінгу та інших випускаючих кафедр.

Потенційні бакалаври та магістри дізнались про переваги і навчальні, кар’єрні, культурні та міжнародні можливості освітніх програм «Корпоративні фінанси» й «Інвестиційний менеджмент» на бакалаврському рівні. Особливістю цьогорічного заходу була можливість прямого спілкування молоді з молоддю однією мовою, оскільки, поряд з керівництвом кафедри корпоративних фінансів і контролінгу, гарантами, її викладачами, неабияку активну участь у заході взяли здобувачі означених програм першого та третього курсів.

Вони з перших вуст і власного досвіду поділилися лайфхаками успішної здачі НМТ та проходження вступної кампанії, аби отримати заповітну рекомендацію про зарахування на омріяну освітню програму, особливостями навчання та можливостями самореалізації на кожній з них як в освітньо-науковому, так і культурному напрямках.

В рамках Дня відкритих дверей було презентовано також магістерські програми кафедри  "Фінансовий менеджмент і контролінг" та "Інвестиційний менеджмент", навчання на яких здійснюється на очній (денні), заочній та дистанційній формах. Також було представлено шляхи розвитку технічних та організаційних можливостей навчання на дистанційній формі, які будуть реалізовані у контексті реалізації міжнародного проєкту «Distance Education for Future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market» підтримується Програмою Європейського Союзу Erasmus+ , що реалізується консорціумом із 10 партнерів-університетів України, Молдови, Німеччини, Іспанії та Італії. Проєкт спрямований на пріоритети Erasmus + K2 ПАРТНЕРСТВА ДЛЯ СПІВПРАЦІ (Partnerships for Cooperation).

По завершенні, всі залишились у натхненному настрої зі сподіванням зустрітися ще!