Кафедра корпоративних фінансів і контролінгу провела опитування серед випускників бакалаврських та магістерських програм28 Червня 2024р.

Завершилось опитування серед студентів - випускних курсів бакалаврського та магістерського рівнів, яке мало на меті оцінити якість освітнього процесу, а також визначити перспективи працевлаштування випускників.

Про результати опитування було зроблено доповідь на засіданні кафедри корпоративних фінансів і контролінгу.

Учасники опитування та активність

Опитуванням було охоплено 113 студентів, що складає 50% від загальної кількості студентів четвертого та п’ятого курсів кафедри корпоративних фінансів і контролінгу. Серед опитаних 80 студентів представляли четвертий курс, а 32 – п’ятий курс. Це свідчить про високу зацікавленість студентів у діагностиці освітнього процесу та їхнього кар'єрного шляху.

Працевлаштування студентів

Одним з ключових результатів опитування стало з'ясування рівня працевлаштування випускників. Зокрема, 51% студентів четвертого курсу вже працевлаштовані, а серед них 56% працюють за спеціальністю. Водночас 31% непрацевлаштованих студентів зазначили, що потребують допомоги у пошуку роботи.

На 5-му курсі працевлаштованих виявилося більше – 66%, і всі вони працюють за своєю спеціальністю. Це свідчить про високу якість підготовки студентів та їхню конкурентоспроможність на ринку праці.

Висновки та подальші кроки

Результати опитування надають цінну інформацію для вдосконалення освітніх програм і підтримки випускників у процесі працевлаштування. На основі цих даних університет планує розробити нові заходи, спрямовані на поліпшення якості освіти та підвищення рівня працевлаштування студентів.

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана висловлює подяку всім студентам, які взяли участь в опитуванні, і запевняє, що отримані результати будуть використані для подальшого розвитку університету та забезпечення успішної кар’єри його випускників.