Участь роботодавців у захисті інвестиційних проектів з навчальної дисципліни «Проектне фінансування»09 Грудня 2022р.

9 грудня 2022 року співзасновниця та керуюча партнерка компанії «Pro Capital Investment», директорка Business Clinic KNEU The Next, консультантка USAID Антоніна Кутова прийняла участь у презентації проєктів, виконаних студентами 1 курсу освітньо-професійної програми «Інвестиційний менеджмент», другий (магістерський) рівень вищої освіти. Захист проєктів проведено в рамках обов’язкової освітньої компоненти «Проєктне фінансування» за ініціативи гаранта програми, проф., д.е.н. Майорової Т.В.

На практичному занятті студенти презентували розроблені у продовж семестру проєкти. Кутова А. допомогла студентам правильно сформулювати бізнес-ідею та враховувати ризики при розробці фінансової моделі проєктів.

Більшість ідей студентських проєктів пов’язані із воєнним станом в Україні, серед яких облаштування та відкриття пральнь самообслуговування «WashTerri» у місцях тимчасового проживання внутрішньо-переміщених осіб, виробництво протезів для військовослужбовців та цивільних осіб постраждалих від бойових дій; розбудова виробництва та продажу газових генераторів (на першому етапі планується побудувати один цех виробництва генераторів у місті Києві); утворення альтернативної гібридної системи водопостачання для кожного українця, за допомогою збору та фільтрації дощової води; підвищення готовності працівників до цифрової трансформації промислових підприємств та ін.

У процесі спілкування зі здобувачами ОП «Інвестиційний менеджмент» Антоніна Кутова надала фахові рекомендації щодо особливостей підготовки проєктів і їх презентацій інвесторам. Окремо розглянули ситуації з вибору джерел фінансування під конкретний проєкт.