Факультет фінансів

Обговорення проєктів ОПП «Фінансовий менеджмент і контролінг» та "Інвестиційний менеджмент" підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти11 Травня 2024р.

10 травня 2024 р. відбулося розширене засідання кафедри корпоративних фінансів і контролінгу зі стейкхолдерами освітніх програм другого (магістерського) рівня вищої освіти. Метою заходу є обговорення проєктів ОПП «Фінансовий менеджмент і контролінг» та "Інвестиційний менеджмент" підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти очної (денної), заочної та дистанційної форми навчання.

Запрошені до обговорення:

СТЕЙКХОЛДЕРИ (РОБОТОДАВЦІ): 

Юрій Скакальський, державний експерт зі стратегічного бюджетного планування Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства юстиції України;

Михайло Довбенко, голова правління АТ «Індустріалбанк»

Андрій Стельмащук, директор відділу корпоративного управління «L'Oréal  Україна»;

Юрій Василишен, фінансовий директор ТОВ ''Даншен Груп''

Сергій Бороденко, проєктний менеджер компанії "Прокапітал інвест".  

ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ:

Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти  2023/2024 року навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»галузі знань 07 «Управління та адміністрування:

ОПП «Фінансовий менеджмент і контролінг»: Цилюк В., Бульбич Ю., Козолій О.,  Рябий І., Гереш М., Росоха О.

ОПП «Інвестиційний менеджмент»: Продун Л., Романовська Д., Матвієнко В., Ольховський К., Данченко А. (дистанційна форма)

ВИПУСКНИКИ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ:

ОПП "Фінансовий менеджмент і контролінг"  Ольга Гончаренко

ОПП "Інвестиційний менеджмент" Кузьменко Андрій

АКАДЕМІЧНА СПІЛЬНОТА:

Богдан Луців професор кафедри фінансових технологій та банківського бізнесу (Західноукраїнський національний університет, м. Тернопіль).

Відбулася професійна дискусія про необхідність та важливість відкритого обговорення освітньої програми та надання стейкхолдерами ОПП фахових рекомендацій та пропозицій щодо оновлення змісту освітніх компонентів ОПП у відповідності до сучасних мовних потреб фахівців сфери корпоративних фінансів та вимог роботодавців.

Результатами зустрічі є розуміння та наміри щодо:

1. Необхідності поглиблення вивчення професійної іноземної мови здобувачами ОПП "Фінансовий менеджмент і контролінг" та "Інвестиційний менеджмент" та внесення до обов’язкової компоненти цих освітніх програм дисципліни «Тренінг іноземною мовою «Крос-культурна фінансова комунікація».

2. Оновлення назви освітньої компоненти ОК «Інновації в корпоративних фінансах» на ОК «Прикладні корпоративні фінанси» та уточнення переліку вибіркових компонент в ОПП "Фінансовий менеджмент і контролінг".

3. Збільшення обсягу вивчення професійної іноземної мови під час навчання на другому (магістерському) рівні вищої освіти на обох освітніх програмах.

4. Продовжити тісну співпрацю з роботодавцями освітніх програм в напрямку удосконалення змісту освітніх компонентів відповідно до актуальних тенденцій фінансвого ринку. 

Плідна співпраця стейкхолдерів, випускників та здобувачів вищої освіти сприяла прогресивним змінам у якості освітнього процесу.