Успішний захист кваліфікаційних робіт магістрів освітньої програми «Інвестиційний менеджмент»21 Грудня 2022р.

21 грудня 2022 року здобувачі освітньої програми «Інвестиційний менеджмент» другого (магістерського) рівня вищої освіти успішно захистили свої кваліфікаційні дипломні роботи у форматі онлайн на платформі Zoom.

У складі Екзаменаційної комісії з атестаціїздобувачів вищої освіти були – Гарант ОП «Інвестиційний менеджмент» д.е.н., проф. Майорова Т. В., та доценти кафедри к.е.н. Ляхова О.О. та к.е.н. Урванцевої С. В.

Зовнішнім експертом на захисті кваліфікаційних робіт був стейкхолтер освітньої програми,старший науковий співробітник д.е.н.,завідувач відділу фінансів реального сектору Державної установи «Інститут економіки та прогнозування НАН України» Зимовець В.В.

Тематика  кваліфікаційних робіт була актуальною і стосувалась важливих аспектів інвестиційної діяльності різних суб’єктів господарювання в умовах воєнного стану, зокрема, інвестиційне кредитування підприємств малого і середнього бізнесу, фінансування проєктів альтернативної енергетики, формування інвестиційного потенціалу оборонно-промислового комплексу, фінансове забезпечення капітальних інвестицій ОТГ, інноваційні цифрові технології на ринку фінансових послуг, фінансування креативних (культурних) проектів в умовах війни, бюджетування інвестиційних проектів, венчурне фінансування інвестиційних проектів та ін.

Студенти показали високий рівень своїх наукових досліджень, за що 10 з 12 здобувачів отримали оцінки «Відмінно».

На завершення захисту студенти подякували Гаранту, кафедрі корпоративних фінансів і контролінгу та усім викладачам за знання та професійні навички, які вони отримали під час навчання на освітній програмі.

Бажаємо нашим випускникам-магістрам 2022 року професійного зростання, нових проектів, успіхів і перемог на фінансовому та інвестиційному фронтах України. Наближаємо ПЕРЕМОГУ разом з ЗСУ 💛💙