14.05.2024 року відбулася презентація 91-ї щорічної студентської наукової конференції «Інноваційні проєкти для економічного відродження та конкурентного розвитку України15 Травня 2024р.

14.05.2024 року відбулася презентація матеріалів досліджень учасників платформи «Корпоративні фінанси та інвестування в умовах геополітичних викликів» 91-ї щорічної студентської наукової конференції «Інноваційні проєкти для економічного відродження та конкурентного розвитку України». Здобувачі освітніх програм «Корпоративні фінанси» та «Інвестиційний менеджмент» генерували наукові думки та досліджували ефективні фінансові інструменти для відновлення та сталого розвитку України.

Пріоритетні напрямки наукових досліджень студентів є:

• Український бізнес під час війни: основні виклики та підходи до адаптації;
  • Перспективи розвитку блокчейн-технологій для бізнесу у післявоєнній відбудові економіки України
  • Особливості венчурного фінансування в Європі та США
  • Вплив факторів ESG на ринкову вартість компаній індустрії туризму
  • Визначення потреби в капіталі для фінансування необоротних активів підприємств
  • Інвестиції в сонячну енергетику в умовах війни
  • Цифрові платіжні системи та електронні гроші у період війни
  • Роль стартапів та інноваційних підприємств у повоєнному відновлені України
  • Застосування фінтехнологій в банківському секторі: стан та перспективи розвитку

Бажаємо усім хто долучився до роботи платформи творчого натхнення та подальших наукових звершень!