Нове видання науковців кафедри щодо проблем переміщеного бізнесу25 Червня 2024р.

Колеги, раді поділитися новиною про монографію, яка нещодавно вийшла в світ

Релокація українського бізнесу: його потреби та спроможність приймаючих регіонів
Серед авторів науковці нашої кафедри: Алла Іващенко, Анна Корнилюк, Юлія Гернего, Євгенія Поліщук. А також наші студенти, які вже є магістрами, Валерія Журавель та Юлій Лаукарт.

Ви можете використовувати матеріали монографії у викладацькій діяльності під час занять.

У монографії висвітлено проблеми релокації бізнесу в умовах війни та їх вплив на регіональну екосистему приймаючих регіонів, що є дуже актуальним для України. Зокрема, визначено специфіку та особливості релокації бізнесу з урахуванням рівня фінансового забезпечення та зарубіжного досвіду релокації. Досліджено стан переміщеного бізнесу в більш безпечні регіони в Україні та проаналізовано механізми його підтримки як на національному, так і на регіональному рівні. Здійснено оцінку потреб і можливостей релокованого бізнесу в Україні. Висвітлено особливості співпраці релокованого бізнесу з приймаючими регіонами на рівні місцевої влади, визначено вплив релокованого бізнесу на приймаючий регіон та окреслено перспективи роботи переміщених підприємств у приймаючих областях.

Монографія підготовлена в рамках науково-дослідницького проєкту молодих вчених «Переміщений бізнес у ревіталізації регіональних екосистем України» (державний реєстраційний номер 0123U100357).

Дякуємо всім, хто долучився до дослідження!