Захист КБР ОП "Інвестиційний менеджмент"24 Червня 2024р.

На кафедрі Корпоративних фінансів і контролінгу відбувся захист кваліфікаційних бакалаврських робіт студентів  ОП "Інвестиційний менеджмент".
Варто відмітити різноманітність питань, які студенти розглядали  в своїх дослідженнях:

• на макро- і мезорівнях це інвестиційна привабливість регіонів, інвестиційний потенціал аграрного сектору економіки України, важливість інвестицій ЄС, заощаджень домогосподарств та діяльності інституційних інвесторів для відбудови країни;
  • на мікрорівні питання стосувались інвестиційних проєктів, їх календарного планування, визначення ставки дисконтування, фандрейзингу стартапів та проблематиці інвестування у віртуальні активи, тощо.

Бакалаври продемонстрували володіння теоретичними знаннями та методичним підгрунтям здійснення досліджень, вмінням збору та аналізу емпіричних даних, формулювання власних узагальнень та представлення результатів.

В складних умовах сьогодення за відсутності стабільного енергопостачання, небезпеки, підвищеного стресу, забезпечення безперебійного освітнього процесу на належному рівні  вимагає самовіддачі від усіх учасників.