Зустріч студентів-першокурсників з деканом факультету фінансів КНЕУ30 Серпня 2024р.

30 серпня 2024 року відбулася перша офіційна зустріч студентів-першокурсників освітніх програм "Інвестиційний менеджмент" та "Корпоративні фінанси" факультету фінансів  КНЕУ з деканом факультету і представниками адміністрації Університету та провідними викладачами, що працюють на факультеті. На зустрічі декан факультету доктор економічних наук, професор Стеценко Богдан Станіславович сердечно привітав першокурсників програми з приєднанням до дружної сім’ї фінансового факультету і наголосив на тому, що працівники адміністрації у співпраці з професорсько-викладацьким персоналом кафедри докладуть максимум зусиль щоб навчання на програмах «Інвестиційний менеджмент» і «Корпоративні фінанси» стало для студентів найкращим часом для розбудови професійної і особистісної кар’єри у царині фінансів, банківської справи, страхування і фондового ринку. Під час зустрічі слово брали представники деканату, кафедри корпоративних фінансів і контролінгу, кафедр фізичної культури, іноземних мов та студентської академічної ради. Доповідачі надали студентам важливу і актуальну інформацію, що має стосунок до найбільш важливих питань розбудови індивідуальних освітніх траєкторій включно з вивченням іноземних мов, організації навчального процесу, особливостей форматів навчання, порядку функціонування військової кафедри, організації студентського дозвілля і функціонування студентської науки в Університеті. Студентів було ознайомлено з можливостями інформаційно-комунікаційних мереж Університету та надано рекомендації з їх ефективного використання у навчальному процесі та вирішенні інших актуальних для першокурсників питань. Наприкінці зустрічі студенти-першокурсники мали можливість задати питання і отримати вичерпні відповіді.