Гарант ОП Інвестиційний менеджмент" прийняла участь в міжнародній конференції зі сталого розвитку освіти в умовах євроінтеграції09 Грудня 2021р.

9 грудня 2021 року професор кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Тетяна Майорова прийняла участь у Міжнародній конференції “Фінансова перспектива ЄС 2021-2027: можливості для закладів вищої освіти в країнах Східного партнерства”. На конференції професорка виступила з доповіддю "Підготовка інвестиційних та проєктних менеджерів: нові вимоги ринку, освітні програми та шляхи розвитку в умовах євроінтеграції".

Презентація гаранта ОП "Інвестиційний менеджмент", другий (магістерський) рівень,

проф. Майорової Тетяни щодо напрямів розвитку

освітньої програми з урахуванням ЦСР

Дякуюємо CEASC, зокрема, пану Миколі Смолінському та Ользі Горкавчук за співпрацю в удосконаленні освітніх програм у контексті євроінтеграції.