Кращі європейські практики інвестиційного та проектного менеджменту у розвитку ОП кафедри02 Грудня 2020р.

📚🖋Напевне немає в Україні інституцій, які б так системно і фахово впроваджували кращі європейські практики проектного менеджменту у розвиток української освіти, науки, бізнесу та громад, ніж Центральна Європейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC) #CEASC

2 грудня 2020 року професорка кафедри корпоративних фінанів і контролінгу Майорова Тетяна прийняла участь у дискусії у рамках міжнародної конференції "Міжнародні освітні проєкти у сфері імплементації досвіду країн ЄС у розробці проектів розвитку".

Найважливішим питанням, яке розглядалося, було - шляхи імплементації досвіду європейських університетів у реалізації проєктів сталого розвитку. У жвавій дискусії прийняли участь представники таких європейських університетів:

✅Amantius Akimjak, Prof. PhDr. ThDr., PhD., OFS, Faculty of Theology, The priestly seminar of bishop Ján Vojtaššák in Spišska Kapitula (Slovakia)
✅Svetlana Hubkova, Mgr., project manager of the CATHOLIC UNIVERSITY IN RUZOMBEROK (Slovakia)
✅Urszula Anna Domżał Urszula Domżał , Prof. nadzw. dr hab., rector of the University of Social Sciences (Poland)
✅Agnieszka Szpak, Doctor of Pedagogical Sciences, Vice-Rector of the University of Social Sciences (Poland)
✅Zbigniew Domżał Zbigniew Domzal, Prof. nadzw. dr hab., founder of the University of Social Sciences (Poland)
✅Stanislaw Alwasiak Staszek Alwasiak, Mgr., Director of the Centre of the Social Innovation Research and Development Jesuit University in Krakow (Poland)

З боку українських ЗВО були представлені науковці з НУ " Чернігівська політехніка", Сумський національний університет, Запоріжський національний університет та ін.