Підсумки 89-ї студентської наукової конференції02 Червня 2022р.

Підсумки 89-ї студентської наукової конференції «Інноваційні ідеї та проєкти для економічного відродження України», платформа «Корпоративні фінанси та інвестування в умовах невизначеності», 02.06.2022 р.

На 89-й щорічній студентській науковій конференції «Інноваційні ідеї та проєкти для економічного відродження України», платформа «Корпоративні фінанси та інвестування в умовах невизначеності», що відбулася 2 червня 2022 р., здобувачіпрактикували навички оформлення своїх досліджень у вигляді презентацій та публічного виступу.

Теми досліджень свідчать про вміння виокремити актуальні і стратегічно важливі напрями розвитку в Україні в період війни та післявоєнного відновлення країни.

У виступах доповідачів значна увага приділялась питанням фінансової стабільності, відновлення економіки, інтеграції в глобальний ринок FinTechтехнологій. Найбільше доповідей було присвячено зеленим інвестиціям, адже кліматичні проблеми наразі є загальносвітовими і неможливо відмежуватись від їх вирішення, а тому необхідно розробляти стратегію розвитку країни з огляду на потреби бережливого ставлення до екології, що виводить цю сферу в пріоритетні.

Жваві дискусії розгорнулись навколо теми «Інвестиційна стратегія майбутнього України», доповідач окреслила коло важливих, на її думку, питань, що знайшло відгук у більшості присутніх і кожен долучився з висловленням власного бачення можливих сценаріїв розвитку країни.

1 місце поділили:

Яковлев Михайло, 2 курс, ФФ-201

Технопарки у розвитку інноваційної економіки України

Науковий керівник: Мякишевська О.М., к. е. н., доц. кафедри корпоративних фінансів і контролінгу

Тарабукіна Дар‘я, 3 курс, ФК-301

GreenFinTech: сутність та перспективи розвитку

Науковий керівник: Ушеренко С.В., к.е.н., доц. кафедри корпоративних фінансів і контролінгу

Кушнір Олена, 2 курс, ФІ-201

Інвестиційна стратегія майбутнього України

Науковий керівник: Тимошенко І.П. к.е.н., доц. кафедри корпоративних фінансів і контролінгу

2 місце:

Жмуд Альона, 2 курс, ФК-203