Квітневі лекції від практиків та партнерів кафедри в рамках курсу “Фінтех у бізнесі”29 Квітня 2022р.

Квітень добігає кінця, а ми підбиваємо підсумки за результатами відкритих лекцій із нашими партнерами-практиками, які завітали до нас в рамках курсу «Фінтех у бізнесі».

12 квітня до нас завітала Анна Тігіпко – засновниця українського необанку izibank, який восени 2020 запустився в беті і на початку лютого 2021 відбувся повноцінний лонч. Говорили зі студентами про світовий ринок фінтех і необанки зокрема в контексті:
✅становлення та структури ринку фінтех
✅ суб’єктів та продуктів, а також драйверів його розвитку
✅ сучасних трендів та перспективи розвитку фінтеху.

26 квітня у режимі онлайн відбулася відкрита лекція від
мембера нашого постійного партнера - Української асоціації фінтех та інноваційних компаній, СЕО Uplata - Валерія Скрипніка. Разом розглянули  сучасні тренди у платежах та переказах із використанням фінтех, нинішню ситуацію в Україні та перспективи розвитку платіжних систем, а також особливості криптовалют.

Навіть у такий непростий час студенти наших програм "Корпоративні фінанси" та "Інвестиційний менеджмент" знаходять можливість відвідувати такі заходи, більш того – активно задають питання та беруть участь у дискусії. А це означає, організація таких зустрічей із практиками знаходить відгук у серцях нашої молоді, тож ми неодмінно продовжимо цю традицію. Далі буде...