Вітаємо професора Майорову Т. з успішним завершенням міжнародного сертифікованого курсу26 Жовтня 2024р.

InfraBooster Foundation — це онлайн-практикум і наставництво, які проводять педагоги та наставники з Варшавського університету та спільнот знань та інновацій EIT.
Програма є дуже інтерактивною та поєднувала в собі кілька методів навчання (презентації, тематичні дослідження, моделювання управління, дизайн-мислення, командні завдання, групові обговорення, онлайн-вікторини, запитання та відповіді та індивідуальні завдання). Навчання передбачало виконання індивідуальних та командних завдань, з регулярним відстеженням прогресу та зворотним зв’язком з викладачами Варшавського Університету.
InfraBooster Foundation завершилося індивідуальним завданням і отриманням сертифікату.

Фінансування навчання відбулося в рамках участі у міжнародному проєкті EIT FOOD за рахунок коштів ЄС.
Детальна інформація про сертифікований курс за посиланням https://www.eitfood.eu/projects/infrabooster/infrabooster-foundation