- Факультети та інститути»
- Факультет фінансів»
- Кафедри»
- Кафедра корпоративних фінансів і контролінгу»
- Проєкти»
- Нові ініціативи в межах проєкту KNEU MO:V3 Ahead
Нові ініціативи в межах проєкту KNEU MO:V3 Ahead
| З радістю повідомляємо, що завдяки проєкту KNEUMOV3 Ahead кафедра впроваджує низку інноваційних ініціатив, спрямованих на вдосконалення наукових, викладацьких і цифрових навичок викладачів та дослідників Київського національного економічного університету. |
1. Програма онлайн-тренінгів з академічного письма та дослідницьких навичок
Ця ініціатива буде реалізована завдяки співпраці з MArburg University Research Academy. Програма націлена на розвиток у викладачів та дослідників таких ключових компетенцій, як:
- проведення оглядів літератури;
- дизайн наукових досліджень;
- аналіз даних;
- дотримання академічної доброчесності;
- техніки написання для публікації наукових робіт.
Програма сприятиме підвищенню дослідницької компетентності викладачів, зокрема тих, які є переселенцями, та вдосконаленню методик їхнього викладання. Також вона стане основою для потенційних спільних дослідницьких проєктів між Philipps-UniversitätMarburgта КНЕУ.
2. Серія воркшопів з цифрової освіти з фокусом на індивідуалізацію та використання ШІ
У період з січня по червень 2025 року буде реалізовано серію з шести воркшопів, які охоплюватимуть такі теми:
- створення контенту за допомогою ШІ;
- персоналізоване навчання з використанням штучного інтелекту;
- автоматизовані методи оцінювання;
- зниження цифрових бар'єрів;
- етичне використання ШІ у навчанні.
Програма воркшопів почнеться з онлайн-етапу та завершиться очною фазою в Університеті Марбурга в травні-червні 2025 року. Учасники, які не зможуть подорожувати, матимуть змогу приєднатися до заходу онлайн. Воркшопи нададуть викладачам практичний досвід інтеграції ШІ в освітній процес, дозволяючи створювати більш адаптивне, інтерактивне та ефективне навчання.
3. Створення спільного ресурсу
У рамках проєкту буде розроблено Спільний цифровий ресурс, який забезпечить доступ викладачів кафедри до інформації щодо найновіших інструментів ШІ, навчальних матеріалів і тренінгових програм. Ресурс буде перекладено українською мовою та слугуватиме платформою для:
- безперервного розвитку цифрових компетенцій;
- обміну передовими практиками;
- підвищення якості та узгодженості онлайн-курсів.
Ми переконані, що ці заходи сприятимуть професійному зростанню викладачів та покращенню якості освіти для студентів бакалаврських програм «Корпоративні фінанси» та «Інвестиційний менеджмент», а також та магістерських програм «Фінансовий менеджмент і контролінг» та «Інвестиційний менеджмент». Слідкуйте за новинами на нашому сайті для отримання додаткової інформації!