Факультет фінансів

Бєлякова Ольга Володимирівна

Кафедра: Кафедра іноземних мов факультету фінансів
Посада: старший викладач
Вчене звання: Старший науковий співробітник
Науковий ступінь: магістр
Стаж роботи: 22 роки
Біографія:

Закінчила Ярославський державний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського та здобула кваліфікацію викладача іноземної мови у 1996 р. З вересня 1996 року працює викладачем, а з вересня 2003 року старшим викладачем кафедри іноземних мов фінансово-економічного факультету в ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана».

У 2000 р. закінчила Київський національний економічний університет та здобула кваліфікацію магістра ділового адміністрування. 

Проходила стажування:

  1. за програмою «Інновації у вищій освіті: світові тенденції та регіональний досвід» у європейських університетах: Університет Павла Йозефа Шафарика м. Кошице (Словаччина), Державний Університет Коменського (м. Братислава, Словаччина), Мішкольцький університет (м. Мішкольц, Угорщина), Віденський університет (м. Відень, Австрія) з 15 травня по 20 травня 2017 року;
  2.  за програмою «Школа з англійської мови + стажування для освітян» у м. Гуйттінен, Фінляндія, з 05.11.2017 року по 11.11.2017 року. Проект організований Західно-Фінляндським Коледжем (Фінляндія) спільно ізІнститутом Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці (Україна).

Є автором і розробником дистанційного курсу «Англійська мова».