Факультет фінансів

Здоровий та активний спосіб життя

Наш постійний дочірній проект -  Шаховий клуб КНЕУ  голова клубу студент 3 курсу ФЕФ Володимир Телесницький. 20,21 травня 2013 року  відбувся третій щорічний  турнір «Київська весна  2013» з бліцу та  швидких шахів серед студентів викладачів та практиків бізнесу. Вітаємо переможців Третього відкритого турніру "Київська весна 2013" з бліцу та швидких шахів серед студентів, викладвчів та практиків бізнесу який був організований шаховим гуртком Страхового клубу КНЕУ та профкомами студентів, аспірантів та викладчів КНЕУ ім. В.Гетьмана, що пройшов 20, 21 травня 2013 року в спорткомплексі "Економіст". Перше місце - Олег Сіренко 1 курс 1 гр. ФЕФ в обох форматах. Друге місце - Демьян Іщенко 2 курс 8 гр.ФЕФ в обох формата. Трете місце - Вадим Святенко 1 курс 8 гр. ФЕФ, Олександр Ткачук 2 курс 2гр. ФЕАПК, Роман Підручняк 1 курс, 4гр. ФЕФ також в обох форматах. Щира подяка за надані призи профкомам студентів та аспірантів та викладачів КНЕУ ім. В.Гетьмана. Щиро дякуємо профспілці студентів і аспірантів КНЕУ ім.. В.Гетьмана за надані грошові призи та грамоти для переможців. Серед викладачів призові місця розподілилися таким чином: 1місце – директор центру автоматизації управління університетом Лимаренко М.П., 2 місце – старший викладач В.І.Веретнов, 3 місце – д.е.н. професор - В.О.Осмятченко. Також щиро дякуємо профком викладачів за надані грамоти та призи.

Секція академічної мобільності, туризму, подорожей Страхового клубу КНЕУ(спітовариства студентів, викладачів, випускників КНЕУ, практиків страхування, підприємців, бізнесменів) представляє нашого партнера національну систему №1"Bookit" бронювання житла в Україні, Криму, Грузії, та ін. (http://bookit.kneu.edu.ua/). Разом із  Страховою групою "ПЗУ Україна" (https://shop.pzu.com.ua/) що страхує подорожуючих, сервіс бронювання має самий широкий вибір бронювання житла, отеля, санаторія в Україні. Користуйтесь, пишіть відгуки, отримуйте знижки. Приємного відпочинку та подорожі!

У зв"язку з розвитком міжнародної академічної мобільності укладеними угодами  еконмічним університетема в Братиславі та Вищою школою страхування в Кракові у нас з"явився партнер онлайн-резервування житла, авіа та жд білетів Хотел 24юа. http://hotels24.ua/?aid=230  

Остання редакція: 02.06.16