Результати науково-практичного семінару з проривних технологій у страхуванні03 Грудня 2018р.

23.11.2018р.Навчально-тренувальний центр страхового бізнесу факультету фінансів разом  із Страховим клубом КНЕУ в аудиторії «Варшава»провів ХVIII науково-практичний семінар з проривних технологій у страхуванні.

З доповідями про впровадження цифрових та хмарних технологій у страхуваннівиступили студенти факультету фінансів іфакультету економіки та управління.

Гість семінару Володимир Дімчев,директор компанії «Аватар»,провів воркшоп з використання власних розробок в біотехнологіях у превентивній діяльності страховиків зістрахуваннямайна,зокрема по полісам страхування перервиу виробництві, медичного страхуваннята агрострахування.

Окрема подяка за надані сертифікати на безкоштовну стрижку длязаохочення доповідачів нашому постійному партнеру мережі салонів «Просто-Перукарня»в особі менеджера Ігоря Волобоєва.