Новини кафедри

• 24 Березня 2019

Інформація про проведення семінар-workshop на тему «Моделювання при перестрахуванні»

27 березня 2019 року о 14.40 за сприяння кафедри страхування факультету фінансів КНЕУ відбудеться семінар-workshop на тему «Моделювання при перестрахуванні».   Лектор - керівник відділу актуарної аналітики Центральної та Східної Європи, Близького Сходу та Північної Африки компанії АОН Дімітрі Лансу.   Тематика семінару: модельМонте-Карло - метод, який використовується для розуміння впливу ризиків і невизначеності в страхових прогнозних моделях. Тренажер Монте-Карло допомагає візуалізувати більшість або всі з можливих результатів, щоб мати більш повне уявлення про рішення щодо ризиків. Aon Reinsurance Solutions використовує власний інструмент, Remetrica, для створення моделей Монте-Карло для оптимізації структури перестрахування для наших клієнтів. Результати роботи:Aon представить моделювання методом Монте-Карло, з’ясуємо чому це необхідно в перестрахуванні, як це робиться і як модель використовується. Ви зробите спрощене кейс-дослідження в Еxcel методом Монте-Карло, щоб порадити фіктивному страховикові вибрати оптимальну структуру перестрахування. Для активної участі в майстер-класі рекомендуємо взяти ноутбук (моделювання буде проводитись в Excel).   Семінар відбудеться 27 березня 2019 р. о 14.40 в аудиторії «Варшава» III корпус Запрошуємо молодих, активних та цілеспрямованих слухачів!
  • 15 Лютого 2019

Переможці I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування»

Вітаємо переможців I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування»: студентку IV курсу факультету фінансів Пастушок Світлану та студентку V курсу  ОПП «Страхування та ризик-менеджмент» Полосенко Наталю. Пишаємося нашими креативними, розумними студентами! Бажаємо успішного представлення нашого Університету в II турі!
  • 08 Лютого 2019

Інформація щодо проведення Олімпіади зі «Страхування»

В Державному вищому навчальному закладі «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» в лютому 2019 року буде проходити І етап Всеукраїнської студентської олімпіади за дисципліною «Страхування». Запрошуємо всіх студентів 4-5 курсів спробувати свої сили у виконанні завдань. Переможці (І, ІІ місця)  першого етапу олімпіади будуть запрошені прийняти участь у ІІ етапі, що проходитиме вже третій рік поспіль в Тернопільськомунаціональному економічному університеті.ТНЕУ приймає  і об’єднує  студентів з різних куточків нашої великої держави, зацікавлених  вивчати, а  в майбутньому і розвивати страховий бізнес в Україні. У студентів буде можливість відвідати Марійській духовний центр, що в с. Зарваниця, який віднесено до списку п’ятнадцяти найважливіших святинь католицького світу, а такожвідпочити та здійснити прогулянку вечірнім Тернополем. Чекаємо майбутніх переможців!
  • 08 Лютого 2019

На кафедрі Страхування відбувся захист магістерських дипломних робіт

Захист дипломів наших випускників - це завжди цікавий та креативний процес! 5 лютого 2019 року на кафедрі Страхування відбувся захист магістерських дипломних робіт студентів-випускників освітньо-кваліфікаційної програми "Страховий менеджмент". Високий рівень робіт, змістовні доповіді, ґрунтовні відповіді на питання є підтвердженням високого рівня знань та якості підготовки. Усі хвилювання позаду і можна підвести підсумок вагомої кваліфікаційної сходинки на шляху професійного становлення Наших Випускників! Вітаємо Вас, МАГІСТРИ!!!
  • 03 Грудня 2018
  • 24 Листопада 2018

ЛЕКЦІЯ-WORKSHOP НА ТЕМУ «ВРЕГУЛЮВАННЯ ЗБИТКІВ»

21 листопада 2018 р.за сприяння кафедри страхування відбулася лекція-workshop на тему «Врегулювання збитків», проведена Андрієм Семеновим, керівником United Loss Adjusters, офіційного представника Cunningham Lindsey для студентів ІV-V курсів факультету фінансів. Зустріч була яскравою, дискусійною. Андрій Семенов ознайомив слухачів з практичними аспектами врегулювання збитків. Говорили про екологічні ризики, недострахування, фронтінг та врегулювання найбільших збитків, що мали місце в молочній галузі, металургійному комплексі, сільському господарстві, альтернативній енергетиці в Україні. Було цікаво та захоплююче! Кафедра страхування вдячна Андрію Семенову за співпрацю та анонсує наступну лекцію на тему «Врегулювання збитків у майновому страхуванні», що відбудеться 5 грудня 2018 р. о 8.30 в ауд.081 «Варшава», III корпус КНЕУ (вул. Дегтярівська, 49г).
  • 02 Листопада 2018

Лекція керівника United Loss Adjusters, офіційного представника Cunningham Lindsey Андрія Семенова

7 листопада 2018 р. о 8.30 в ауд.012 III корпусу КНЕУ(вул. Дегтярівська, 49-г) за сприяння кафедри страхування відбудеться лекція-workshopз Андрієм Семеновим, керівником United Loss Adjusters, офіційного представника Cunningham Lindsey, найбільшого світового сюрвейєра, що проводить незалежну експертизу страхових подій, визначення причин і розмірів збитку, а також врегулювання збитків за всіма видами ризиків на території України. Запрошуються студенти та викладачі, які цікавляться проблемами страхового ринку. Довідка.Компанія «United Loss Adjusters» є частиною глобальної команди Major& ComplexLossTeamв CunninghamLindsey. Major& ComplexLossTeamскладається з більш, ніж 500 осіб по всьому світу. До складу команди входять старші лос-аджастери, спеціалісти у різних сферах регулювання страхових подій. Група Cunningham Lindsey є найбільшою міжнародною сюрвейерською компанією в світі. У розпорядженні групи Cunningham Lindsey більше 600 офісів, розташованих в більш, ніж 60 країнах, що дає можливість швидко вирішувати проблеми незалежно від часу та місця їх виникнення.
  • 02 Травня 2018
перша :: 1 2 3 :: Остання